
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Skoda Fabia/Octavia 98-15/VW Golf 97-07/Polo 01- (256x22)(з покр)(в 78BD5602-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56022
1 212 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD56022 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 36.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 36,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52494 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Код товару | 78BD56022 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5602-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 19 |
- Ціна: 1 212 ₴




