
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Skoda Fabia/Octavia 96-14/Roomster 06-15/VW Golf 97-06 (232x9)(з покр 78BD5601-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56012
892 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD56012 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 39 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 39 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52487 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 232 |
| Код товару | 78BD56012 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5601-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 7 |
- Ціна: 892 ₴




