
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Golf 04- (253x10) (з покриттям) (п 78BD5640-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56402
1 194 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD56402

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5640-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17520 | ABAKUS | 23104003 | AISIN | X6R901S |
| AKEBONO | 1K0615601AB | AP | 14861 | AP | 14861V |
| AP | 14861X | AP | X14861 | AP Automotive Prod. | X14861 |
| APlus | 61269AP | ASAM AUTOMOTIVE | 71278 | ASHIKA | 61000902C |
| ASHIKA | 61000902 | ASHUKI by Palidium | P331001 | ATE | 24011002771 |
| ATE | 24031002771 | ATE | 410277 | ATE | 2401102771 |
| AUTOMEGA | 120017310 | AUTOMOTOR France | PDC0409 | BARUM | BAR10277 |
| BLUE PRINT | ADV184306 | BORG & BECK | BBD4382 | BOSCH | 0986479099 |
| BRAXIS | AE0018 | BRECK | BR029SA100 | BRECO | BV7660 |
| BRECO | BS7660 | BREMBO | 08950210 | BREMBO | 08950211 |
| BREMBO | 0895021X | BREMBO | 08950275 | BREMSI | CD7224S |
| CAR | 1421022 | CAR | HPD1022 | CHAMPION | 562236CH |
| CIFAM | 800724C | COMLINE | ADC1457 | COMLINE | AND6004 |
| DACO Germany | 604789 | DELPHI | BG5019C | DELPHI | 5C0615601 |
| DELPHI | BG3834C | DELPHI | BG3834 | DENCKERMANN | B130260 |
| DENCKERMANN | B130260P | DON | PCD10012 | Dr!ve+ | DP1010110184 |
| EUROBRAKE | 5815204789 | EUROBRAKE | 5815314789 | EUROBRAKE | 5815344789 |
| EUROREPAR | 1618882680 | EUROREPAR | 1686338180 | FEBI BILSTEIN | 23240 |
| FENOX | TB218000 | FERODO | DDF1224 | FERODO | DDF1224C |
| FI.BA | FBD167RH | FI.BA | FBD167LH | FI.BA | FBD167 |
| FOMAR Friction | FO2673 | FREMAX | BD5640 | FREMAX | BD5616 |
| FRIGAIR | DC10109 | FTE | BS5419HB | FTE | BS5419B |
| FTE | 9082426 | FTE | 9082425 | FTE | 9072013 |
| FTE | BS5419 | FTE (Valeo) | 9072013 | GIRLING | 6042764 |
| HELLA | 8DD355109601 | HELLA | 8DD355109591 | HELLA PAGID | 8DD355109601 |
| HELLA PAGID | 8DD355109591 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310804 | ICER | 78BD56162 |
| JAPANPARTS | DP0902C | JAPANPARTS | DP0902 | JAPKO | 610902 |
| JAPKO | 610902C | JP GROUP | 1163205700 | JURATEK | VAG136 |
| JURID | 562236J | JURID | 562236JC | KAMOKA | 1032448 |
| KAWE | 664900 | KEY PARTS | KBD4382 | KRAFT AUTOMOTIVE | 6050260 |
| LPR | A1003PR | LPR | A1003P | LUCAS | DF4276 |
| LUCAS CAV | DF4276 | LUCAS DIESEL | DF4276 | LUCAS ELECTRICAL | DF4276 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4276 | LUCAS TVS | DF4276 | LYNXauto | BN1195 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040115 | MAGNETI MARELLI | 360406050702 | MAGNETI MARELLI | 360406050700 |
| MAPCO | 25831C | MAPCO | 25831 | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PRSETMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PRPCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771PRSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771SETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771SETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771SESETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011002771SESETMS |
| MAXGEAR | 190839MAX | MAXGEAR | 190839 | MAXGEAR | 190839SPORT |
| MAXTECH | 871082 | METELLI | 230724C | METZGER | 6110036 |
| METZGER AUTOTEILE | 14861V | MEYLE | 1155231046 | MEYLE | 1155230018PD |
| MEYLE | 1155230018 | MILES | K010530 | MILES | K210530 |
| MINTEX | MDC1640 | MINTEX | MDC1640C | MJ Allen Automotive | NBD1294 |
| MOTAQUIP | LVBE385 | NEW BLOX | NB017600S09R | NiBK | RN33005 |
| NK | 204789 | NK | 314789 | NK | 344789 |
| Omnicraft | 2143085 | OPTIMAL | BS8018 | OPTIMAL | BS8018C |
| PAGID | 8DD355109591 | PILENGA | 5885 | PROFIT | 50101224 |
| PROTECHNIC | PRD5200 | QUARO | QD3955 | QUARO | QD3955HC |
| QUINTON HAZELL | BDC5419 | R BRAKE | 78RBD25640 | R BRAKE | 78RBD25616 |
| RAICAM | RD00916 | REMSA | 664900 | RIDEX | 82B0018 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) | Audi A3 кабрио (8P7) |
| Audi Q2 (GAB) | Seat LEON (1P1) | Seat ALTEA (5P1) |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Seat LEON (5F1) | Seat LEON SC (5F5) |
| Seat LEON ST (5F8) | Seat TOLEDO III (5P2) | Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) |
| Skoda LAURA (1Z3) | Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| Skoda YETI (5L) | VW GOLF PLUS (5M1, 521) | VW GOLF VI (5K1) |
| VW JETTA IV (162, 163) | VW GOLF VI Variant (AJ5) | VW EOS (1F7, 1F8) |
| VW SCIROCCO (137, 138) | VW GOLF V (1K1) | VW JETTA седан (BU3) |
| VW CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | VW GOLF VI кабрио (517) | VW CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) |
| VW BEETLE (5C1) | VW BEETLE кабрио (5C7) | VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 51.2 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD56402 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Eos, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 51,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0415/0089 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253 |
| Код товару | 78BD56402 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5640-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |
- Ціна: 1 194 ₴




