
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Skoda Fabia/Octavia/VW Golf IV 98- (230x9) (з покриттям) (повний) 24.0109-0123.1 UA62
- В наявності
- Код: 24010901231
1 311 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24010901231

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0109-0123.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24010901641 | ATE | 24030901231 | BARUM | BAR09123 |
| BENDIX | 562053B | BLUE PRINT | ADV184302 | BLUE PRINT | ADV184325 |
| BOSCH | 0986478868 | BOSCH | 0986479K55 | BRADI | 1583354 |
| BREMBO | 08716511 | BREMBO | 08716514 | BREMBO | 0871651X |
| BREMBO | 08716575 | BREMBO | 08716510 | BREMBO | RD131000 |
| CAR | 142749 | CIFAM | 800366 | DELPHI | BG3034 |
| DELPHI | BG3034C | FEBI BILSTEIN | 18488 | FERODO | DDF929 |
| FERODO | DDF929C | FERODO | DRF929 | FTE | BS7031 |
| FTE | BS4753 | GALFER | G2109123 | GALFER | B1G20901231 |
| GRAF | DF29366 | HELLA | 8DD355105401 | HELLA PAGID | 8DD355105401 |
| ICER | 78BD56012 | JURID | 562053J | METELLI | 230366C |
| METELLI | 230366 | MEYLE | 1155230037PD | MEYLE | 1155230037 |
| MGA | D1166 | MINTEX | MDC980 | NK | 204761 |
| PAGID | 53955 | PEX | 140640 | PEX | 140640N |
| PILENGA | 5255 | PILENGA | 5259 | QUINTON HAZELL | BSF4753 |
| QUINTON HAZELL | BDC4753 | QUINTON HAZELL | 654700 | REMSA | 654700 |
| ROADHOUSE | 654700 | ROULUNDS BRAKING | D2255 | sbs | 1815204761 |
| SEAT | 1J0615601P | SEAT | 2Q0615601H | SEAT | 1J0615601C |
| SEAT | 1J0615601 | SEAT | 1J0615601Q | SEAT | 1J0615601N |
| SEBRO | 7084 | SEBRO | 2346 | SEBRO | 7082 |
| SKODA | 2Q0615601H | SKODA | 1J0615601N | SKODA | 1J0615601C |
| SKODA | 1J0615601 | SKODA | 1J0615601Q | SKODA | 1J0615601P |
| SOLGY | 208087 | TEXTAR | 92082500 | TEXTAR | 98200082501 |
| TEXTAR | 98200082501PRO | TEXTAR | 92082503 | TRW | DF2805 |
| TRW | DF2805BP | VAG | 1J0615601 | VAG | 1J0615601C |
| VAG | 1J0615601N | VAG | 1J0615601P | VAG | 1J0615601Q |
| VAG | 2Q0615601H | VALEO | 186678 | VALEO | 186597 |
| VALEO | 297597 | ZIMMERMANN | 100123620 | ZIMMERMANN | 100123650 |
| ZIMMERMANN | 100123600 | ZIMMERMANN | 100123652 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 (8L1) | Audi A1 (8X1, 8XF) | Audi TT (8N3) |
| Audi TT Roadster (8N9) | Audi A1 Sportback (8XA, 8XK) | Audi A2 (8Z0) |
| Seat IBIZA V (KJ1) | Seat TOLEDO IV (KG3) | Seat ARONA (KJ7) |
| Seat IBIZA V ST (6J8) | Seat CORDOBA (6L2) | Seat IBIZA IV (6L1) |
| Seat IBIZA V (6J5) | Seat LEON (1M1) | Seat TOLEDO II (1M2) |
| Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) | Skoda FABIA (NJ3) | Skoda RAPID (NH3) |
| Skoda FABIA III универсал (NJ5) | Skoda KAMIQ (NW4) | Skoda FABIA IV (PJ3) |
| Skoda SCALA (NW1) | Skoda OCTAVIA (1U2) | Skoda OCTAVIA Combi (1U5) |
| Skoda PRAKTIK (5J) | Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Skoda FABIA (6Y2) |
| Skoda FABIA Combi (6Y5) | Skoda FABIA седан (6Y3) | Skoda FABIA Praktik |
| Skoda FABIA | Skoda FABIA Combi | Skoda RAPID Spaceback (NH1) |
| VW GOLF IV (1J1) | VW BORA (1J2) | VW GOLF IV Variant (1J5) |
| VW BORA универсал (1J6) | VW BEETLE (9C1, 1C1) | VW POLO (6R, 6C) |
| VW POLO седан (9N4) | VW POLO седан (602, 604, 612, 614) | VW POLO Van Фургон/универсал (6V5) |
| VW POLO (9N_) | VW GOLF VAN IV Variant (1J5) | VW GOLF IV Van (1J1) |
| VW POLO (AW1, BZ1) | VW DERBY седан (9A4) | VW BEETLE кабрио (1Y7) |
| VW BORA |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 40.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.6 мм |
| Код запчастини | 24010901231 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100,0 |
| Висота [мм] | 40,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0960 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 230,0 |
| Код товару | 24010901231 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 9,0 |
- Ціна: 1 311 ₴



