
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Skoda Fabia/Octavia 96-14/Roomster 06-15/VW Golf (287.6x25)(з покр. 78BD5604-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56042
1 652 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD56042

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5604-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16882 | ABAKUS | 23103029 | ACDelco | 19377354 |
| AISIN | T6F910S | AKRON-MALÒ | 1110191 | ASAM | 71268 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 71268 | ASHIKA | 60000901 | ASHUKI by Palidium | P330025 |
| ATE | 425113 | ATE | 24012501131 | AUDI | 8J0615301R |
| AUDI | 8J0615301S | AUDI | 1J0615301R | AUDI | 1J0615301C |
| AUDI | 6R0615301A | BENDIX | 510201 | BENDIX | 562041B |
| BLUE PRINT | ADV184309 | BORG & BECK | BBD4105 | BOSCH | 0986478867 |
| BOSCH | 0986479914 | BREMBO | 09701020 | CHAMPION | 562041CH |
| CIFAM | 800365C | DELPHI | BG3035 | DELPHI | BG3035C |
| DON | PCD10532 | Dr!ve+ | DP1010110918 | EUROBRAKE | 5815314760 |
| EUROBRAKE | 5815204760 | EUROREPAR | 1684246680 | EUROREPAR | 1642752180 |
| FEBI BILSTEIN | 19370 | FENOX | TB217157 | FERODO | DDF1221 |
| FI.BA | FBD243 | FIT | FR1170V | FREMAX | BD5604 |
| fri.tech. | BD0468 | FTE | 9071372 | FTE | BS4735 |
| HELLA | 8DD355107611 | HELLA PAGID | 8DD355107611 | ICER | 313385604 |
| ICER | 313495604 | ICER | 78BD56042 | ICER | 315675604 |
| JAPANPARTS | DI0901 | JAPKO | 600901 | JURATEK | VAG104 |
| KAWE | 6186010 | KEY PARTS | KBD4105 | LUCAS | DF4027 |
| LUCAS CAV | DF4027 | LUCAS DIESEL | DF4027 | LUCAS ELECTRICAL | DF4027 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4027 | LUCAS TVS | DF4027 | MAGNETI MARELLI | 361302040689 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040690 | MANDO | MBC035421 | MAPCO | 15832C |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24012501131PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24012501131PRSETMS | MAXTECH | 8710520060 |
| MAXTECH | 8710520000 | MAXTECH | 8710526880 | MAXTECH | 871052 |
| MAXTECH | 8710526060 | MAXTECH | 8710526980 | MAXTECH | 8710520080 |
| MEC-DIESEL | 579690 | METELLI | 230365C | METZGER | 6110049 |
| MEYLE | 1155211051 | MINTEX | MDC979C | MOTRIO | 8671018127 |
| NATIONAL | NBD875 | NiBK | RN2044 | NK | 314760 |
| NK | 204760 | OSSCA | 03502 | PROTECHNIC | PRD2227 |
| QUARO | QD9764 | QUARO | QD9764HC | R BRAKE | 78RBD25604 |
| REMSA | 654410 | RIDEX | 82B1741 | ROADHOUSE | 654410 |
| sbs | 1815204760 | sbs | 1815314760 | SEAT | 1J0615301K |
| SEAT | 1J0615301R | SEAT | 1J0615301S | SEAT | 1J0615301C |
| SEAT | 1J0615301 | SEAT | 8J0615301R | SEAT | 8J0615301S |
| SKODA | 1J0615301C | SKODA | 1J0615301 | SKODA | 1J0615301S |
| SKODA | 8J0615301R | SKODA | 1J0615301R | SKODA | 8J0615301S |
| SOLGY | 208126 | STELLOX | 60204760VSX | SWAG | 30919370 |
| TEXTAR | 92106603 | TEXTAR | 92106605 | TEXTAR | 92106600 |
| TOMEX Brakes | TX7204 | TOPRAN | 107682 | TRUSTING | DF468 |
| TRW | DF4027 | TRW / KETNER | DF4027 | TRW Engine Component | DF4027 |
| VALEO | 197230 | VALEO | 672799 | VW | 1J0615301S |
| VW | 1J0615301K | VW | 8J0615301S | VW | 8J0615301R |
| VW | 1J0615301C | VW | 1J0615301 | VW | 6R0615301A |
| VW | 1J0615301R | ZIMMERMANN | 100124752 | ZIMMERMANN | 100123552 |
| ZIMMERMANN | 100123520 | ZIMMERMANN | 100124720 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 (8L1) | Audi A1 Sportback (8XA, 8XK) | Audi A1 (8X1, 8XF) |
| Seat TOLEDO IV (KG3) | Seat TOLEDO II (1M2) | Seat LEON (1M1) |
| Seat IBIZA V (6J5) | Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) | Seat IBIZA IV (6L1) |
| Seat CORDOBA (6L2) | Seat IBIZA V ST (6J8) | Skoda PRAKTIK (5J) |
| Skoda ROOMSTER Praktik (5J) | Skoda FABIA Combi (6Y5) | Skoda RAPID Spaceback (NH1) |
| Skoda FABIA (NJ3) | Skoda RAPID (NH3) | Skoda FABIA III универсал (NJ5) |
| Skoda FABIA IV (PJ3) | Skoda FABIA (6Y2) | Skoda FABIA седан (6Y3) |
| Skoda FABIA Praktik | Skoda FABIA | Skoda FABIA Combi |
| Skoda LAURA (1Z3) | Skoda OCTAVIA (1U2) | Skoda OCTAVIA Combi (1U5) |
| VW POLO седан (602, 604, 612, 614) | VW GOLF IV Variant (1J5) | VW BORA (1J2) |
| VW GOLF IV (1J1) | VW BEETLE (9C1, 1C1) | VW BEETLE кабрио (1Y7) |
| VW GOLF IV Van (1J1) | VW GOLF VAN IV Variant (1J5) | VW POLO (6R, 6C) |
| VW POLO (9N_) | VW DERBY седан (9A4) | VW BORA универсал (1J6) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD56042 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 34,2 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52503 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 287,6 |
| Код товару | 78BD56042 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5604-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 1 652 ₴




