
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (266x22) (з покриттям)(вен 24.0122-0194.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012201941
2 296 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012201941

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0122-0194.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24012202051 | BARUM | BAR22194 | BENDIX | 562128B |
| BOSCH | 0986478618 | BOSCH | 0986479R63 | BREMBO | 09869511 |
| BREMBO | 09869514 | BREMBO | 0986951X | BREMBO | 09869575 |
| BREMBO | 09869510 | BREMBO | FS113000 | CAR | 142476 |
| CIFAM | 800555 | CIFAM | 800555C | CITROËN | 1629058880 |
| CITROËN | 424983 | CITROËN | 4249G1 | CITROËN | 424916 |
| CITROËN | 1647868480 | CITROËN | 4246W1 | DELPHI | BG3620 |
| FEBI BILSTEIN | 21120 | FERODO | DDF1140 | FERODO | DDF1140C |
| FERODO | DRF1140 | FTE | BS5240 | FTE (Valeo) | 9072006 |
| GALFER | G2122194 | GALFER | B1G22201941 | GRAF | DF29555 |
| HELLA | 8DD355108341 | HELLA | 8DD355108351 | HELLA PAGID | 8DD355108351 |
| HELLA PAGID | 8DD355108341 | ICER | 78BD47502 | JURID | 562128J |
| METELLI | 230555 | METELLI | 230555C | MEYLE | 11155210017 |
| MEYLE | 11835210017PD | MGA | D1393 | MINTEX | MDC1491C |
| MINTEX | MDC1491 | NK | 201929 | OPEL | 3556159 |
| OPEL | 1629058880 | OPEL | 1647868480 | OPEL | 3637225 |
| PAGID | 50364PRO | PAGID | 50364 | PEUGEOT | 1629058880 |
| PEUGEOT | 1647868480 | PEUGEOT | 4249G1 | PEUGEOT | 424983 |
| PEUGEOT | 424915 | PEUGEOT | 4246W7 | PEX | 140755 |
| PILENGA | V092 | QUINTON HAZELL | BDC5240 | QUINTON HAZELL | BSF5240 |
| QUINTON HAZELL | 660310 | REMSA | 660310 | ROADHOUSE | 660310 |
| ROULUNDS BRAKING | D2582 | SOLGY | 208044 | TEXTAR | 92111500 |
| TEXTAR | 98200111501 | TEXTAR | 98200111501PRO | TEXTAR | 92111503 |
| TRW | DF4184BP | TRW | DF4184 | VALEO | 886695 |
| VALEO | 297695 | VALEO | 186695 | VAUXHALL | 1629058880 |
| VAUXHALL | 3556159 | VAUXHALL | 3637225 | VAUXHALL | 1647868480 |
| ZIMMERMANN | 440310520 | ZIMMERMANN | 440310550 | ZIMMERMANN | 440310500 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C-ELYSEE | Citroen C4 CACTUS | Citroen XSARA (N1) |
| Citroen C4 II (B7) | Citroen C3 Picasso | Citroen XSARA PICASSO (N68) |
| Citroen XSARA Break (N2) | Citroen DS3 | Citroen C3 II |
| Citroen XSARA фургон | Citroen XSARA купе (N0) | Citroen C5 I (DC_) |
| Citroen C3 Pluriel (HB_) | Citroen C4 I (LC_) | Citroen C4 купе (LA_) |
| Citroen C5 II (RC_) | Citroen XSARA Фургон/хетчбек (N3_) | Citroen C3 AIRCROSS II Van (2C_, 2R_) |
| Citroen C2 (JM_) | Citroen C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) | Citroen C3 III (SX) |
| Citroen BERLINGO (MF) | Citroen BERLINGO I фургон (M_) | Citroen C3 I (FC_) |
| Citroen DS3 кабрио | DS DS 3 | DS DS 3 кабрио |
| Opel CROSSLAND X (P17) | Opel CORSA F | Peugeot PARTNER Van (5) |
| Peugeot GRAND RAID вен (5F) | Peugeot 301 | Peugeot 206 Наклонная задняя часть (2A/C) |
| Peugeot 208 | Peugeot 207 (WA_, WC_) | Peugeot 307 (3A/C) |
| Peugeot 307 SW (3H) | Peugeot 206 SW (2E/K) | Peugeot 307 Break (3E) |
| Peugeot 1007 (KM_) | Peugeot 206 седан | Peugeot 207 SW (WK_) |
| Peugeot 2008 I (CU_) | Peugeot PARTNER ORIGIN Combispace (G_) | Peugeot PARTNER ORIGIN Фургон (G_) |
| Peugeot PARTNER c бортовой платформой/ходовая часть (5_, G_) | Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) | Peugeot 206 CC (2D) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 34.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Код запчастини | 24012201941 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, C5, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 34,2 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 66,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0118/0490 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 266,0 |
| Код товару | 24012201941 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |
- Ціна: 2 296 ₴





