
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 1.4t 94- (280x24) (з покр) 78BD4681-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD46812
1 676 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD46812

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD4681-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16291 | ABAKUS | 23103017 | AISIN | P6F936S |
| AKRON-MALÒ | 1110123 | AKRON-MALÒ | 1110193 | ASAM | 71253 |
| ASAM AUTOMOTIVE | 71253 | ASHIKA | 60000241 | ASHIKA | 60000241C |
| ASHUKI by Palidium | P330071 | ATE | 24012401271 | ATE | 424127 |
| BENDIX | 561984B | BLUE PRINT | ADP154327 | BORG & BECK | BBD4801 |
| BORG & BECK | BBD5094 | BOSCH | 0986479S70 | BOSCH | 0986478434 |
| BREMBO | 09590410 | BREMBO | 09590414 | BREMBO | 09893120 |
| CAR | HPD1491 | CHAMPION | 563018CH | CHAMPION | 561984CH |
| CIFAM | 800340 | CITROEN | 4246Y1 | CITROEN | 4246L4 |
| CITROEN | 424927 | CITROEN | 4246L3 | CITROEN | 4246X9 |
| CITROËN | 4246X9 | CITROËN | 424927 | CITROËN | 4246L3 |
| CITROËN | 4246L4 | CITROËN | 4246Y1 | COMLINE | ADC40002V |
| DON | PCD17872 | Dr!ve+ | DP1010110543 | Dr!ve+ | DP1010110792 |
| E.T.F. | 194681 | EUROBRAKE | 5815311960 | EUROBRAKE | 5815319945 |
| EUROBRAKE | 5815209945 | EUROBRAKE | 5815201941 | EUROBRAKE | 5815201960 |
| EUROBRAKE | 5815311941 | EUROREPAR | 1686336180 | EUROREPAR | 1687773180 |
| FEBI BILSTEIN | 10564 | FEBI BILSTEIN | 43933 | FENOX | TB217039 |
| FERODO | DDF1170 | FI.BA | FBD202 | FIAT | 51740244 |
| FIAT | 51848618 | FIAT | 1300501080 | FIAT | 71738905 |
| FIAT | 46806233 | FIAT | 51728377 | FREMAX | BD4681 |
| fri.tech. | BD0834 | FTE | BS4361 | FTE | 9072113 |
| FTE (Valeo) | 9072113 | HELLA | 8DD355132141 | HELLA PAGID | 8DD355132141 |
| IAP QUALITY PARTS | 70908032 | ICER | 78BD46812 | ICER | 318034681 |
| ICER | 315234681 | ICER | 310534681 | JAPANPARTS | DI0241 |
| JAPANPARTS | DI0241C | JAPKO | 600241C | JAPKO | 600241 |
| JURATEK | CIT104 | KEY PARTS | KBD5094 | KEY PARTS | KBD4801 |
| KLAXCAR FRANCE | 25039z | LUCAS | DF2721 | LUCAS CAV | DF2721 |
| LUCAS DIESEL | DF2721 | LUCAS ELECTRICAL | DF2721 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF2721 |
| LUCAS TVS | DF2721 | MAXTECH | 8772200080 | MAXTECH | 8772206060 |
| MAXTECH | 8772206880 | MAXTECH | 8772206980 | MAXTECH | 877220 |
| MAXTECH | 8772200000 | MAXTECH | 8772200060 | MERITOR | MBR6021 |
| METELLI | 230340 | METZGER | 6110104 | MEYLE | 2835210004PD |
| MEYLE | 2155210018 | MEYLE | 2155210004 | MINTEX | MDC2878C |
| MOTRIO | 8671017403 | MOTRIO | 8671010017 | Movelex | M18253 |
| NECTO | WN777 | NK | 311960 | NK | 311941 |
| NK | 201941 | NK | 201960 | NK | 209945 |
| PEUGEOT | 4246L2 | PEUGEOT | 424926 | PEUGEOT | 4246X9 |
| PROFIT | 50101170 | PROTECHNIC | PRD2121 | PROTECHNIC | PRD2541 |
| PROTECHNIC | PRD2339 | QUARO | QD3403 | R BRAKE | 78RBD24681 |
| RAICAM | RD00123 | REMSA | 647610 | ROADHOUSE | 647610 |
| sbs | 1815201941 | sbs | 1815209945 | sbs | 1815311941 |
| sbs | 1815311960 | SOLGY | 208102 | ST-TEMPLIN | 031102600020 |
| STELLOX | 60209945VSX | SWAG | 62943933 | SWAG | 70910564 |
| TEXTAR | 92275105 | TEXTAR | 92305203 | TOMEX Brakes | TX7019 |
| TOPRAN | 722454 | TRUSTING | DF834 | TRW | DF2721 |
| TRW / KETNER | DF2721 | TRW Engine Component | DF2721 | VALEO | 197043 |
| VALEO | 297043 | VALEO | 186418 | VALEO | 672757 |
| ZIMMERMANN | 180301320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen JUMPER фургон (230L) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Citroen JUMPER автобус | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть | Citroen JUMPER фургон |
| Fiat DUCATO автобус (230) | Fiat DUCATO фургон (230L) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Fiat DUCATO фургон (244) | Fiat DUCATO автобус (244, Z_) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (244) |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Peugeot BOXER автобус (230P) | Peugeot BOXER фургон (230L) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (ZCT_) |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Peugeot BOXER фургон (244) |
| Peugeot BOXER автобус | Peugeot BOXER фургон | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 65.5 мм |
| Діаметр маточини | 118 мм |
| Код запчастини | 78BD46812 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр диска | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 118 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 65,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 73 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0538/0103 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD46812 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4681-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 21,9 |
- Ціна: 1 676 ₴




