
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A3/Skoda Octavia/SuperB/VW Golf/Passat B6 04-15 (282x12)(з покр. 78BD5619-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56192
1 355 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD56192

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5619-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17628 | ABAKUS | 23104007 | AIC | 54878 |
| AISIN | T6R899S | AKRON-MALÒ | 1110060 | AP | X14925 |
| AP Automotive Prod. | X14925 | ASAM | 71284 | ASAM AUTOMOTIVE | 71284 |
| ASHIKA | 61000927 | ASHUKI by Palidium | P331011 | ATE | 412169 |
| ATE | 24011201691 | ATE | 24031201691 | AUDI | 1K0615601AD |
| AUDI | 1K0615601M | BLUE PRINT | ADV1843122 | BLUE PRINT | ADV184307 |
| BOSCH | 0986479247 | BREMBO | 08A20275 | BREMBO | 08A20210 |
| BREMSI | CD7306S | BSG | BSG90210026 | CHAMPION | 562258CH |
| CIFAM | 800852C | COMLINE | ADC1467 | COMLINE | AND6070 |
| DELPHI | BG5020C | DELPHI | BG3954 | DON | PCD10082 |
| Dr!ve+ | DP1010110252 | E.T.F. | 195619 | EUROBRAKE | 58152047133 |
| EUROBRAKE | 58153147133 | EUROREPAR | 1684244780 | EUROREPAR | 1642767780 |
| FEBI BILSTEIN | 24382 | FEBI BILSTEIN | 108194 | FENOX | TB215385 |
| FERODO | DDF1306C | FERODO | DDF1306 | FI.BA | FBD476 |
| FREMAX | BD5619 | fri.tech. | BD1145 | FTE | 9072026 |
| FTE | BS5495 | HELLA | 8DD355112141 | HELLA PAGID | 8DD355112141 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310810 | ICER | 78BD56192 | JAPANPARTS | DP0927 |
| JAPKO | 610927 | JURID | 562258JC | JURID | 562258J |
| KEY PARTS | KBD5167 | KLAXCAR FRANCE | 25052z | LUCAS | DF4558 |
| LUCAS CAV | DF4558 | LUCAS DIESEL | DF4558 | LUCAS ELECTRICAL | DF4558 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4558 | LUCAS TVS | DF4558 | MASTER-SPORT GERMANY | 24011201691PRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 24011201691PCSMS | MEC-DIESEL | 571550 | METELLI | 230852C |
| METZGER | 6110046 | MEYLE | 1155230043PD | MEYLE | 1155230043 |
| MINTEX | MDC1698 | MINTEX | MDC1698C | MOBILAND | 416201120 |
| MOTRIO | 8671017412 | NK | 2047133 | NK | 3147133 |
| OPTIMAL | BS8038C | OSSCA | 12819 | QUARO | QD0693 |
| QUARO | QD0693HC | R BRAKE | 78RBD25619 | RAICAM | RD01136 |
| REMSA | 6164600 | REMSA | 697300 | RIDEX | 82B1742 |
| ROADHOUSE | 6164600 | ROADHOUSE | 697300 | sbs | 18153147133 |
| sbs | 18152047133 | SEAT | 1K0615601AD | SEAT | 1K0615601M |
| SKODA | 1K0615601M | SKODA | 1K0615601AD | SOLGY | 208136 |
| STELLOX | 602047116SX | SWAG | 33102465 | SWAG | 30924382 |
| TEXTAR | 92140805 | TEXTAR | 92140800 | TEXTAR | 92140803 |
| TOMEX Brakes | TX7137 | TOPRAN | 115893 | TRUSTING | DF1145 |
| TRW | DF4558 | TRW / KETNER | DF4558 | TRW Engine Component | DF4558 |
| VALEO | 197031 | VALEO | 297031 | VALEO | 672734 |
| VW | 1K0615601M | VW | 1K0615601AD | VW | 5Q0615601G |
| WAGNER | WGR13061 | WOKING | D6164600 | ZIMMERMANN | 100331552 |
| ZIMMERMANN | 100331553 | ZIMMERMANN | 100331520 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) | Audi Q3 (8U) |
| Audi A3 кабрио (8P7) | Seat LEON (1P1) | Seat ALTEA (5P1) |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | Seat ALHAMBRA (710, 711) | Seat TOLEDO III (5P2) |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | Skoda LAURA (1Z3) | Skoda SUPERB (3T4) |
| VW GOLF PLUS (5M1, 521) | VW GOLF VI (5K1) | VW PASSAT Variant (3C5) |
| VW SHARAN (7N) | VW GOLF VI Variant (AJ5) | VW TIGUAN (5N_) |
| VW EOS (1F7, 1F8) | VW JETTA I седан (1K2) | VW SCIROCCO (137, 138) |
| VW CC (357) | VW TOURAN (1T1, 1T2) | VW GOLF V (1K1) |
| VW PASSAT (3C2) | VW BORA / JETTA V универсал (1K5) | VW TIGUAN VAN (5N_) |
| VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD56192 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Eos, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 48,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0722/2585 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 282 |
| Код товару | 78BD56192 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5619-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 355 ₴




