
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Opel Astra F/Kadett/Vectra 84-/Daewoo Lanos 97- (256x24)(з покр.)(в 78BD9042-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD90422
1 201 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD90422

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD9042-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 15878 | ACDelco | 19377353 | AIC | 51718 |
| AKRON-MALÒ | 1110290 | ASAM | 71277 | ASAM AUTOMOTIVE | 71277 |
| ASHUKI by Palidium | P330124 | ATE | 24012401151 | AUTOMOTOR France | AWH1790 |
| BLUE PRINT | ADG04323 | BORG & BECK | BBD4904 | BOSCH | 0986478327 |
| BREMBO | 09514820 | BREMBO | 09514824 | BSG | BSG65210013 |
| CHAMPION | 561488CH | CIFAM | 800166 | COMLINE | ADC1007V |
| COMLINE | AND6744 | CWORKS | C210R0036 | DAEWOO | 96179110 |
| DELPHI | BG2443 | DON | PCD12202 | Dr!ve+ | DP1010110346 |
| EUROBRAKE | 5815203613 | EUROBRAKE | 5815313613 | EUROREPAR | 1686318780 |
| FEBI BILSTEIN | 05179 | FENOX | TB217065 | FI.BA | FBD325 |
| FIT | FR0127V | FREMAX | BD9042 | FREMAX | BD7739 |
| fri.tech. | BD0239 | HELLA | 8DD355101501 | HELLA PAGID | 8DD355101501 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300907 | ICER | 307589042 | ICER | 78BD90422 |
| JURATEK | VAU116 | KLAXCAR FRANCE | 25375z | LOTUS | 96179110 |
| LUCAS | DF1625 | LUCAS CAV | DF1625 | LUCAS DIESEL | DF1625 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF1625 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF1625 | LUCAS TVS | DF1625 |
| MANDO | HMP96179110 | MAXTECH | 8312150080 | MAXTECH | 8312150060 |
| MAXTECH | 8312156980 | MAXTECH | 8312156880 | MAXTECH | 8312150000 |
| MAXTECH | 831215 | MAXTECH | 8312156060 | METELLI | 230166 |
| METZGER | 6110062 | MEYLE | 6155216001 | MINTEX | MDC692 |
| MOBILAND | 416102591 | MOTAQUIP | LVBD1415 | MOTRIO | 8671010039 |
| NATIONAL | NBD015 | NECTO | WN467 | NiBK | RN1017 |
| NISSHINBO | ND6083 | NK | 203613 | NPS | D330O02 |
| OPEL | 569042 | OPEL | 569001 | OPTIMAL | BS1780 |
| OPTIMAL | BS1780C | OSSCA | 03316 | PROTECHNIC | PRD2101 |
| QUARO | QD4641 | R BRAKE | 78RBD29042 | RED-LINE | 26DW008 |
| REMSA | 617810 | ROADHOUSE | 617810 | sbs | 1815203613 |
| SOLGY | 208062 | STELLOX | 60203613VSX | SWAG | 40905179 |
| TEXTAR | 92039203 | TOMEX Brakes | TX7015 | TOPRAN | 200932 |
| TRUSTING | DF239 | TRW | DF1625 | TRW / KETNER | DF1625 |
| TRW Engine Component | DF1625 | VALEO | 297189 | VALEO | 186189 |
| VAUXHALL | 90487402 | VAUXHALL | 90295087 | VAUXHALL | 90250546 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Daewoo LANOS (KLAT) | Daewoo LANOS седан (KLAT) | Daewoo CIELO (KLETN) |
| Daewoo CIELO седан | Daewoo ESPERO (KLEJ) | FSO LANOS седан |
| LOTUS ELAN | Opel KADETT E Наклонная задняя часть (33_, 34_, 43_, 44_) | Opel KADETT E (39_, 49_) |
| Opel ASCONA C Наклонная задняя часть (84_, 89_) | Opel VECTRA A (86_, 87_) | Opel ASTRA F Наклонная задняя часть (53_, 54_, 58_, 59_) |
| Opel ASTRA F (56_, 57_) | Opel ASTRA F кабрио (53_B) | Opel ASTRA F универсал (51_, 52_) |
| Opel ASTRA F CLASSIC Наклонная задняя часть | Opel ASTRA F CLASSIC седан | Opel ASTRA F CLASSIC универсал |
| Opel CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_) | Opel CORSA A Наклонная задняя часть (93_, 94_, 98_, 99_) | Opel CORSA A фургон |
| Opel KADETT E универсал (35_, 36_, 45_, 46_) | Opel ASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) | Opel KADETT E кабрио (43B_) |
| Opel VECTRA A Наклонная задняя часть (88_, 89_) | Opel ASTRA F VAN (T92) | Opel VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) |
| Opel VECTRA B (36_) | Opel VECTRA B универсал (31_) | Opel CALIBRA A (85_) |
| ZAZ LANOS седан | ZAZ LANOS Наклонная задняя часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Код запчастини | 78BD90422 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр диска | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Calibra, Corsa, Lanos, Elan, Kadett, Vectra, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 60 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52494 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Код товару | 78BD90422 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD9042-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,4 |
- Ціна: 1 201 ₴




