
влевовправо
Диск гальмивний (задний) Audi A3/Q3/Skoda SuperB/VW Golf/Passat B8/Tiguan 12- (300x12)(з покр) 78BD5642-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD56422
1 563 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 48.4 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Код запчастини | 78BD56422 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 48,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0100/0480 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD56422 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5642-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 563 ₴




