
влевовправо
Диск гальмивний (передний) MB Sprinter (906) 209-519/VW Crafter 06- (300x28) (з покр.) (вентил 78BD0190-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD01902
2 094 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD01902 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 68.6 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 68,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0538/0082 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD01902 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0190-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25 |
- Ціна: 2 094 ₴




