
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A4/A5 04-17/Q5/A6/A7 08- (300x12) (з покриттям) (повний) ICER 78BD6075-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD60752
1 466 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD60752

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD6075-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | EST61000909 | A.B.S. | 17778 | ABAKUS | 23104047 |
| ABE | C4A025ABEP | AISIN | T6R650S | AKRON-MALÒ | 1110058 |
| AP XENERGY | X601351 | ASAM | 74857 | ASAM AUTOMOTIVE | 74857 |
| ASHIKA | 61000909 | ASHUKI by Palidium | P331117 | ATE | 24011201781 |
| ATE | 24011202181 | ATE | 412178 | AUDI | 8W0615601C |
| AUDI | 8K0615601B | AUDI | 8W0615601H | AUDI | 80A615601B |
| BLUE PRINT | ADV184303 | BOSCH | 0986479E33 | BOSCH | 0986479382 |
| BREMBO | 08A75910 | BREMBO | 08A75911 | BSG | BSG90210040 |
| CHASE | AZMT440242395 | CIFAM | 8001032C | COMLINE | ADC1478 |
| COMLINE | AND6157 | DBA Australia | DBA2823E | DELPHI | BG4081 |
| DON | PCD10332 | Dr!ve+ | DP1010110294 | EUROBRAKE | 58153147129 |
| EUROBRAKE | 58152047129 | EUROREPAR | 1687781780 | EUROREPAR | 1684245780 |
| FEBI BILSTEIN | 36463 | FENOX | TB218130 | FERODO | DDF1666 |
| FI.BA | FBD373 | FREMAX | BD6075 | fri.tech. | BD1184 |
| FTE | 9072049 | FTE | BS7304 | GIRLING | 6048484 |
| HELLA | 8DD355113931 | HELLA | 8DD355113821 | HELLA PAGID | 8DD355113821 |
| HELLA PAGID | 8DD355113931 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310814 | Hi-Q | SD5449 |
| ICER | 78BD60752 | JAPANPARTS | DP0909 | JAPKO | 610909 |
| JURID | 562505JC | LPR | A1035PR | LPR | A1035P |
| LUCAS | DF6981S | LUCAS | DF4848 | LUCAS CAV | DF4848 |
| LUCAS CAV | DF6981S | LUCAS DIESEL | DF4848 | LUCAS DIESEL | DF6981S |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4848 | LUCAS ELECTRICAL | DF6981S | LUCAS ENGINE DRIVE | DF6981S |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4848 | LUCAS TVS | DF6981S | LUCAS TVS | DF4848 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040349 | MASTER-SPORT GERMANY | 24011201781PRPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 24011201781PRSETMS |
| MAXGEAR | 192015 | MAXTECH | 8711070060 | MAXTECH | 8711070080 |
| MAXTECH | 8711076980 | MAXTECH | 8711076880 | MAXTECH | 871107 |
| MAXTECH | 8711070000 | MAXTECH | 8711076060 | METELLI | 231032C |
| METZGER | 6110125 | MEYLE | 1155230042PD | MINTEX | MDC2003 |
| MINTEX | MDC2003C | MOTAQUIP | LVBD1315Z | MOTRIO | 8660001257 |
| NK | 2047129 | NK | 3147129 | OPTIMAL | BS8510 |
| OPTIMAL | BS8510C | OSSCA | 36085 | PAGID | 8DD355113821 |
| QH Benelux | BDC5618 | QUARO | QD2333HC | QUARO | QD2333 |
| QUINTON HAZELL | BDC5618 | R BRAKE | 78RBD26075 | REMSA | 6111200 |
| RIDEX | 82B2068 | ROAD HOUSE | 6111200 | ROADHOUSE | 6111200 |
| sbs | 18153147129 | sbs | 18152047129 | ST-TEMPLIN | 5311110710 |
| ST-TEMPLIN | 5311010710 | STELLOX | 60201645SX | SWAG | 30936463 |
| TEXTAR | 92160105 | TEXTAR | 98200160101 | TEXTAR | 92282803 |
| TEXTAR | 92160103 | TOMEX Brakes | TX7250 | TOPRAN | 113011 |
| TRUSTING | DF1184 | TRW | DF6981S | TRW | DF4848 |
| TRW / KETNER | DF6981S | TRW / KETNER | DF4848 | TRW Engine Component | DF6981S |
| TRW Engine Component | DF4848 | VALEO | 197126 | VALEO | 297126 |
| VALEO MX | 197126 | ZIMMERMANN | 100333353 | ZIMMERMANN | 100337920 |
| ZIMMERMANN | 100333320 | ZIMMERMANN | 100337952 | ZIMMERMANN | 100333352 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A4 (8EC, B7) | Audi Q5 (8R) | Audi A5 кабрио (8F7) |
| Audi A5 Sportback (8TA) | Audi A4 (8K2, B8) | Audi A4 Avant (8K5, B8) |
| Audi A5 (8T3) | Audi A4 Allroad (8KH, B8) | Audi A6 (4G2, C7, 4GC) |
| Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Audi A4 (8W2, 8WC, B9) |
| Audi A4 Allroad (8WH, 8WJ, B9) | Audi A5 (F53, F5P) | Audi A5 Кабриолет (F57, F5E) |
| Audi A4 Avant (8W5, 8WD, B9) | Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Audi A6 (4A2, C8) |
| Audi A6 Avant (4A5, C8) | Audi A7 Sportback (4KA) | Audi Q5 (FYB) |
| Audi A6 Allroad (4AH, C8) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD60752 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 36.4 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 36,4 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52387 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD60752 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6075-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 1 466 ₴




