
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Citroen C4/Peugeot 308/3008/5008 06- (268х12)(+ABS)(з підш.)(з покр)( 78BD5023-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD50231
3 508 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD50231

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD5023-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17835C | ABAKUS | 23104012 | ACDelco | 19377366 |
| AKRON-MALÒ | 1110470 | AP XENERGY | X601431 | APEC | SDK6567 |
| ASHIKA | 61000601 | ASHUKI by Palidium | P331121 | AUTOMOTOR France | PDC6129 |
| BENDIX | 562611B | BENDIX | 051420B | BLUE PRINT | ADP154305 |
| BOSCH | 0986479387 | BREMBO | 08A72917 | BSG | BSG70210032 |
| CAR | HPD1387 | CIFAM | 8001395 | CITROËN | 424945 |
| CITROËN | 424946 | COMLINE | ADC3011 | COMLINE | AND8511 |
| DELPHI | BG9053RS | DELPHI | BG9053RSC | Dr!ve+ | DP1010111650 |
| E.T.F. | 192498 | EUROREPAR | 1619238880 | FEBI BILSTEIN | 37680 |
| FERODO | DDF1791 | FERODO | DDF1735 | FERODO | DDF1735C1 |
| FI.BA | FBD322 | FIT | FR0983H | FREMAX | BD5023 |
| FREMAX | BD5023KT | fri.tech. | BD1270 | FTE | 9081357 |
| FTE | BS7205LS | FTE | BS7205LSB | GALFER | B1G21201942 |
| GIRLING | 6061286 | HELLA | 8DD355114741 | HELLA | 8DD355123261 |
| HELLA PAGID | 8DD355114741 | HELLA PAGID | 8DD355123261 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3310809 |
| ICER | 78BD50231 | JAPANPARTS | DP0601 | JAPKO | 610601 |
| JURID | 562611J | JURID | 051420J | KAVO PARTS | BR10058C |
| KEY PARTS | KBD5842S | KLAXCAR FRANCE | 25879z | KLAXCAR FRANCE | 25879a |
| LPR | C1015PRCA | LPR | C1015PCA | LUCAS | DF6128BS |
| LUCAS | DF61228BS | LUCAS CAV | DF6128BS | LUCAS CAV | DF61228BS |
| LUCAS DIESEL | DF61228BS | LUCAS DIESEL | DF6128BS | LUCAS ELECTRICAL | DF6128BS |
| LUCAS ELECTRICAL | DF61228BS | LUCAS ENGINE DRIVE | DF61228BS | LUCAS ENGINE DRIVE | DF6128BS |
| LUCAS TVS | DF61228BS | LUCAS TVS | DF6128BS | MAGNETI MARELLI | 361302040823 |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPCSMS | MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPRPCSMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPRSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BPRSETMSP |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BSETMS | MASTER-SPORT GERMANY | 2401106128BSETMSP | MASTER-SPORT GERMANY | 24011201941PRPCSMS |
| MASTER-SPORT GERMANY | 2401120194BPRPCSMS | MAXGEAR | 191902 | MAXTECH | 8756450005 |
| MAXTECH | 8756450085 | MAXTECH | 8756456885 | MAXTECH | 8756456065 |
| MAXTECH | 8756456985 | MAXTECH | 8756450065 | MDR | GSP9230148K |
| MDR | GSP9230148 | MEC-DIESEL | 579460 | METELLI | 231395 |
| METZGER | 6110944 | METZGER | 6110726 | MEYLE | 11155234104 |
| MINTEX | MDC2030 | MOTAQUIP | LVBD1254 | MOTRIO | 8671019297 |
| NiBK | RN1857H | NK | 201951 | NPS | P331A04 |
| OPTIMAL | 602745BS2 | PAGID | 8DD355114741 | PEUGEOT | 424946 |
| PEUGEOT | 424945 | PEX | 140952 | PROCODIS FRANCE | JDF2008R |
| QH Benelux | BDC5595 | QUARO | QD3633 | QUINTON HAZELL | BDC5595 |
| R BRAKE | 78RBD15023 | RAICAM | RD01552 | RCA FRANCE | RCABK01 |
| REMSA | 6105820 | ROADHOUSE | 6105820 | RUVILLE | 221600 |
| SAMKO | C1015PCA | sbs | 1815201951 | SKF | VKBD1016 |
| SNR | KF15962U | SOLGY | 208024 | STELLOX | 60209994SX |
| TECHNOX | KF15960US | TEXTAR | 92168700 | TEXTAR | 92168703 |
| TOPRAN | 722600 | TRUSTING | DF1270A | TRW | DF61228BS |
| TRW | DF6128BS | TRW / KETNER | DF6128BS | TRW / KETNER | DF61228BS |
| TRW Engine Component | DF6128BS | TRW Engine Component | DF61228BS | VALEO | 297117 |
| VALEO | 675409 | VALEO | 197117 | VALEO MX | 197117 |
| VALEO MX | 675409 | VILLAR | 6282891 | ZIMMERMANN | 180302400 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen BERLINGO I фургон (M_) | Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 |
| Citroen DS5 | Citroen C4 Picasso I (UD_) | Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) |
| Citroen BERLINGO c бортовой платформой/ходовая часть (B9) | Citroen BERLINGO MULTISPACE (B9) | Citroen BERLINGO фургон (B9) |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK | DS DS5 | Peugeot GRAND RAID |
| Peugeot GRAND RAID фургон | Peugeot 308 (4A_, 4C_) | Peugeot 308 SW |
| Peugeot 3008 | Peugeot 5008 | Peugeot PARTNER ORIGIN Combispace (G_) |
| Peugeot PARTNER ORIGIN Фургон (G_) | Peugeot 5008 I Van (0U_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 74 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 78BD50231 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Діаметр диска | 55.2 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 308, Berlingo, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 74 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим магнітним кільцем датчика |
| Діаметр центрування [мм] | 55,2 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0722/2597 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 268 |
| Код товару | 78BD50231 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD5023-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,5 |
- Ціна: 3 508 ₴




