
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Opel Combo 04-/Astra G/H/Zafira A/B 98-15 (280x25)(з покр.)(вентиль 78BD9060-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD90602
1 660 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD90602 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 42 мм |
| Діаметр маточини | 110 мм |
| Діаметр диска | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Viva, Zafira, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 110 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 42 |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0118 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD90602 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD9060-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 1 660 ₴




