
влевовправо
Диск гальмівний (передній) VW Caddy 82-92/Golf 74-99/Passat 73-88/Polo 95-02 (239x12)(з покр)( 78BD3300-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD33002
877 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD33002

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3300-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 15706 | ABAKUS | 23103047 | AIC | 53611 |
| AISIN | T6F939S | AKRON-MALÒ | 1110565 | ALFRED HEYD | 1110565 |
| ASAM | 71285 | ASAM AUTOMOTIVE | 71285 | ASHIKA | 60000938 |
| ASHUKI by Palidium | P330076 | ATE | 24011201061 | AUDI | 321615301 |
| AUDI | 175615301 | AUDI | 839615301 | BENDIX | 561141B |
| BLUE PRINT | ADV184352 | BOSCH | 0986478011 | BREMBO | 08417710 |
| BSG | BSG90210044 | CHAMPION | 561141CH | CIFAM | 800053 |
| DELPHI | BG2116 | DON | PCD10662 | Dr!ve+ | DP1010110018 |
| EUROBRAKE | 5815209933 | EUROBRAKE | 5815319933 | EUROREPAR | 1686332280 |
| EUROREPAR | 1687792480 | FEBI BILSTEIN | 02121 | FENOX | TB215152 |
| FI.BA | FBD227 | FREMAX | BD3300 | fri.tech. | BD0012 |
| FTE | BS1046 | FTE | 9072033 | HELLA | 8DD355100131 |
| HELLA PAGID | 8DD355100131 | ICER | 311193300 | ICER | 78BD33002 |
| ICER | 311783300 | ICER | 304603300 | ICER | 311563300 |
| JAPANPARTS | DI0938 | JAPKO | 600938 | JURATEK | VAG126 |
| KLAXCAR FRANCE | 25033z | LUCAS | DF1516 | LUCAS CAV | DF1516 |
| LUCAS DIESEL | DF1516 | LUCAS ELECTRICAL | DF1516 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF1516 |
| LUCAS TVS | DF1516 | MAXTECH | 8710026060 | MAXTECH | 8710026880 |
| MAXTECH | 8710026980 | MAXTECH | 871002 | MAXTECH | 8710020000 |
| MAXTECH | 8710020060 | MAXTECH | 8710020080 | MEC-DIESEL | 570880 |
| METELLI | 230053 | METZGER | 6110019 | MEYLE | 1155210029 |
| MINTEX | MDC198 | MOTRIO | 8671010019 | NATIONAL | NBD021 |
| NECTO | WN283 | NIPPARTS | 03196 | NK | 209933 |
| OPTIMAL | BS0881 | OPTIMAL | BS0881C | OSSCA | 03196 |
| PROTECHNIC | PRD1104 | QUARO | QD2309 | R BRAKE | 78RBD23300 |
| REMSA | 608801 | ROADHOUSE | 608801 | sbs | 1815209933 |
| SEAT | 175615301 | SEAT | 321615301 | STELLOX | 60209933SX |
| SWAG | 32902121 | TEXTAR | 92010603 | TEXTAR | 92010600 |
| TOMEX Brakes | TX7038 | TOPRAN | 103406 | TRUSTING | DF012 |
| TRW | DF1516 | TRW / KETNER | DF1516 | TRW Engine Component | DF1516 |
| VALEO | 186245 | VALEO | 297245 | VW | 175615301 |
| VW | 839615301 | VW | 321615301 | VW | 171615301 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi 50 (86) | Audi 80 (80, 82, B1) | Audi 4000 (81, 85, B2) |
| Audi COUPE (81, 85) | Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Seat IBIZA II (6K1) |
| Seat TOLEDO (1L) | Seat CORDOBA Vario (6K5) | VW DERBY седан (6KV2) |
| VW CARIBE I (17) | VW ATLANTIC I (16) | VW GOLF II (19E, 1G1) |
| VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | VW DASHER (32) | VW CARAT (32B) |
| VW CARAT универсал (32B) | VW GOLF III (1H1) | VW JETTA III (1H2) |
| VW GOLF III Variant (1H5) | VW GOLF кабрио (155) | VW QUANTUM (32B) |
| VW SCIROCCO (53) | VW SCIROCCO (53B) | VW DASHER универсал (33) |
| VW CADDY (14) | VW CARAT седан (32B) | VW GOLF III Van (1H1) |
| VW GOLF Van III Variant (1H5) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD33002 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Висота | 35.5 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр диска | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Coupe, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 35,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0415/0038 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 239 |
| Код товару | 78BD33002 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3300-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
- Ціна: 877 ₴




