
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Renault Megane/Laguna/Scenic 08-/Duster 12- (280x24)(з покр.)(венти 78BD4022-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD40222
1 649 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 43.9 мм |
| Код запчастини | 78BD40222 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр диска | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Express, Duster, Scenic, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 43,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0592/1547 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD40222 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4022-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22 |
- Ціна: 1 649 ₴




