
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Renault Kangoo 1.2i/1.4i/1.9D 97-00 (238x20) (з покр.) (вентил.) 78BD6572-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD65722
1 046 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD65722 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Діаметр диска | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, 11, 21, Kangoo, Clio, Megane, Kubistar, Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52490 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 238 |
| Код товару | 78BD65722 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6572-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 17,7 |
- Ціна: 1 046 ₴




