
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Fiat Ducato/Peugeot Boxer/Citroen Jumper 94- (280x16) (повний) 24.0116-0124.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011601241
2 853 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011601241

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0116-0124.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011601151 | BARUM | BAR16124 | BENDIX | 562215B |
| BOSCH | 0986479298 | BOSCH | 0986479B63 | BOSCH | 0986479C10 |
| BOSCH | 0986479399 | BOSCH | 0986479065 | BREMBO | 08809430 |
| BREMBO | 08809450 | CAR | 1421413 | CAR | 142213 |
| CIFAM | 800731 | CITROËN | 1607880480 | CITROËN | 4249L0 |
| CITROËN | 4249K7 | CITROËN | 1673602180 | CITROËN | 4246Y7 |
| CITROËN | 424931 | DELPHI | BG4061 | DELPHI | BG3853 |
| FERODO | DDF1653C | FERODO | DDF1653 | FERODO | DDF11441 |
| FERODO | DDF1144 | FIAT | 51740245 | FIAT | 51749274 |
| FIAT | 51848617 | FIAT | 51848616 | FIAT | 46833806 |
| FTE | BS5364 | GALFER | G2116124 | GALFER | B1G21601241 |
| GRAF | DF29731 | HELLA | 8DD355108961 | HELLA | 8DD355113711 |
| HELLA PAGID | 8DD355108961 | HELLA PAGID | 8DD355113711 | JURID | 562215JC |
| JURID | 562215J | METELLI | 230731 | METELLI | 230952C |
| MEYLE | 2155230012 | MEYLE | 2155230027 | MGA | D1457 |
| MINTEX | MDC1650 | MINTEX | MDC1816 | NK | 201944 |
| NK | 203731 | OPEL | 1607880480 | OPEL | 1673602180 |
| PAGID | 54574 | PAGID | 54161 | PEUGEOT | 1607880480 |
| PEUGEOT | 1673602180 | PEUGEOT | 4249L0 | PEUGEOT | 4249K7 |
| PEUGEOT | 424930 | PEUGEOT | 4246Y9 | PILENGA | 5680 |
| QUINTON HAZELL | BDC5364 | QUINTON HAZELL | BDC5592 | QUINTON HAZELL | BSF5364 |
| SOLGY | 208045 | TEXTAR | 92116100 | TEXTAR | 92116103 |
| TEXTAR | 92157400 | TEXTAR | 92157403 | TEXTAR | 98200116101 |
| TEXTAR | 98200157401 | TRW | DF4481S | TRW | DF4770 |
| TRW | DF4481 | VALEO | 186892 | VALEO | 197023 |
| VALEO | 197821 | VAUXHALL | 1607880480 | VAUXHALL | 1673602180 |
| ZIMMERMANN | 230237500 | ZIMMERMANN | 230237520 | ZIMMERMANN | 180301920 |
| ZIMMERMANN | 180301900 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen JUMPER автобус (244, Z_) | Citroen JUMPER фургон (244) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (244) |
| Citroen JUMPER фургон (230L) | Citroen JUMPER автобус (230P) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Citroen JUMPER автобус | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть | Citroen JUMPER фургон |
| Fiat DUCATO автобус (230) | Fiat DUCATO фургон (230L) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Fiat DUCATO фургон (244) | Fiat DUCATO автобус (244, Z_) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (244) |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Peugeot BOXER автобус (230P) | Peugeot BOXER фургон (230L) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (ZCT_) |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Peugeot BOXER фургон (244) |
| Peugeot BOXER автобус | Peugeot BOXER фургон | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.6 мм |
| Код запчастини | 24011601241 |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 118,0 |
| Висота [мм] | 82,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 72,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0248/1029 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280,0 |
| Код товару | 24011601241 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 16,0 |
- Ціна: 2 853 ₴




