
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford C-Max/Kuga 07-/Focus 04-/Connect 13-/Volvo (300x25) (з пок 24.0125-0162.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012501621
2 671 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24012501621

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0125-0162.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 25442V | AP | 25442 | ATE | 24032501621 |
| BARUM | BAR25162 | BENDIX | BDS1533 | BENDIX | 562363B |
| BENDIX | 562434B | BOSCH | 0986479701 | BOSCH | 0986479956 |
| BOSCH | 0986479C52 | BRECO | BV9052 | BRECO | BS9052 |
| BREMBO | 09946810 | BREMBO | 09946811 | BREMBO | 09946814 |
| BREMBO | 0994681X | BREMBO | 09946875 | BREMBO | 09C13810 |
| BREMBO | 09C13811 | CAR | 1421144 | CAR | 1421170 |
| CIFAM | 800687 | DELPHI | BG3895C | DELPHI | BG3895 |
| FEBI BILSTEIN | 24566 | FERODO | DDF1225C | FERODO | DDF1225 |
| FORD | 1223664 | FORD | 1223666 | FORD | 1253965 |
| FORD | 1323560 | FORD | 1373370 | FORD | 1253964 |
| FORD | 1469083 | FORD | 1500152 | FORD | 1520297 |
| FORD | 1797226 | FORD | 1829606 | FORD | DV611125DA |
| FORD | DV611125EA | FTE | BS5487 | GALFER | G2125162 |
| GALFER | B1G22501621 | GRAF | DF29687 | HELLA | 8DD355119511 |
| HELLA | 8DD355112181 | HELLA | 8DD355112191 | HELLA PAGID | 8DD355112181 |
| HELLA PAGID | 8DD355112191 | HELLA PAGID | 8DD355119511 | ICER | 78BD39372 |
| JURID | 562363JC | METELLI | 230687 | METELLI | 230687C |
| MEYLE | 5155215027 | MEYLE | 5835215027PD | MINTEX | MDC2530 |
| MINTEX | MDC1641 | NK | 204849 | PAGID | 54413 |
| PEX | 140791 | QUINTON HAZELL | 671110 | QUINTON HAZELL | BDC5487 |
| REMSA | 671110 | ROADHOUSE | 671110 | SOLGY | 208115 |
| TEXTAR | 98200141301PRO | TEXTAR | 92141305 | TEXTAR | 98200141301 |
| TEXTAR | 92255703 | TEXTAR | 92141303 | TEXTAR | 92141300 |
| TRW | DF4313 | TRW | DF4424 | VALEO | 186863 |
| VOLVO | 274510 | VOLVO | 31400941 | VOLVO | 31400937 |
| VOLVO | 31471749 | VOLVO | 31471834 | VOLVO | 31381375 |
| VOLVO | 31362412 | VOLVO | 31341643 | VOLVO | 31400817 |
| VOLVO | 31262719 | ZIMMERMANN | 250135300 | ZIMMERMANN | 250135320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford C-MAX II | Ford FOCUS III седан | Ford FOCUS III |
| Ford FOCUS III Turnier | Ford FOCUS III Фургон/хетчбек | Ford C-MAX II Van |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | Ford C-MAX (DM2) | Ford FOCUS II кабрио |
| Ford KUGA I | Ford TRANSIT CONNECT фургон | Ford TRANSIT CONNECT Kombi |
| Ford ESCAPE II (DM2) | Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi |
| Ford GRAND C-MAX Van | Ford KUGA I VAN | Volvo S40 II (MS) |
| Volvo V50 (MW) | Volvo C70 II кабрио | Volvo C30 (533) |
| Volvo V40 Наклонная задняя часть | Volvo V40 Cross Country (526) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24012501621 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108,0 |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0024 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300,0 |
| Код товару | 24012501621 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,0 |
- Ціна: 2 671 ₴





