
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Citroen C4/ Mitsubishi ASX 1.6-2.2 10-/ Peugeot 4008 1.6-1.8 12 24.0126-0170.1 UA62
- В наявності
- Код: 24012601701
3 104 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24012601701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 45.8 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.1 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Eclipse Cross, ASX, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Висота [мм] | 45,8 |
| Діаметр центрування [мм] | 69,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0132 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 294,0 |
| Код товару | 24012601701 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26,0 |
- Ціна: 3 104 ₴





