
влевовправо
Диск гальмивний (передний) Ford Galaxy/Mondeo 06-15/Volvo S60/S80/V60/XC70 07- (300x28)(з покр 78BD6765-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD67652
2 160 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 52.3 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Код запчастини | 78BD67652 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр диска | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Range Rover Evoque |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 52,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0703/2561 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD67652 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD6765-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 2 160 ₴




