
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 94- (280x16) (повний) ICER 78BD4696-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD46961
2 011 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD46961

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD4696-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP XENERGY | X601166 | APEC | SDK6389 | ASHIKA | 61000611 |
| ASHUKI by Palidium | P331024 | ATE | 24011601141 | ATE | 24011601251 |
| AUTOMOTOR France | PDC0575 | BOSCH | 0986479316 | BOSCH | 0986479066 |
| BREMBO | 08809440 | BREMBO | 08809460 | CAR | HPD212 |
| CITROËN | 424940 | CITROËN | 4246Z1 | CITROËN | 4249K8 |
| CITROËN | 424939 | DELPHI | BG4099 | EUROBRAKE | 5815313732 |
| EUROREPAR | 1642766780 | EUROREPAR | 1686718380 | FERODO | DDF1574 |
| FIAT | 46833807 | FIAT | 51740248 | FIAT | 51749275 |
| FIAT | 517749274 | FIAT | 517749275 | FIAT | 51856411 |
| FIAT | 71740117 | FREMAX | BD4696 | ICER | 78BD56251 |
| JAPANPARTS | DP0230 | JAPKO | 610230 | LUCAS | DF4245 |
| LUCAS | DF4752 | LUCAS CAV | DF4245 | LUCAS CAV | DF4752 |
| LUCAS DIESEL | DF4752 | LUCAS DIESEL | DF4245 | LUCAS ELECTRICAL | DF4245 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF4752 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4752 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4245 |
| LUCAS TVS | DF4245 | LUCAS TVS | DF4752 | MAGNETI MARELLI | 361302040271 |
| MEC-DIESEL | 570114 | METELLI | 230732 | MEYLE | 2155230006PD |
| MEYLE | 2155230006 | MOTRIO | 8660001260 | NK | 201945 |
| PEUGEOT | 4249K8 | PEUGEOT | 424939 | PEUGEOT | 4246Z3 |
| PEUGEOT | 424940 | R BRAKE | 78RBD14696 | RAICAM | RD01623 |
| REMSA | 674100 | ROAD HOUSE | 674100 | ROADHOUSE | 674100 |
| sbs | 1815201935 | sbs | 1815201932 | TEXTAR | 92116203 |
| TOMEX Brakes | TX7235 | TRW | DF4245 | TRW | DF4752 |
| TRW / KETNER | DF4245 | TRW / KETNER | DF4752 | TRW Engine Component | DF4245 |
| TRW Engine Component | DF4752 | ZIMMERMANN | 230237200 | ZIMMERMANN | 180302020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen JUMPER фургон (230L) | Citroen JUMPER автобус (230P) | Citroen JUMPER автобус (244, Z_) |
| Citroen JUMPER фургон (244) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Citroen JUMPER автобус | Citroen JUMPER c бортовой платформой/ходовая часть | Citroen JUMPER фургон |
| Fiat DUCATO автобус (230) | Fiat DUCATO фургон (230L) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (230) |
| Fiat DUCATO фургон (244) | Fiat DUCATO автобус (244, Z_) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (244) |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Peugeot BOXER автобус (230P) | Peugeot BOXER фургон (230L) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (ZCT_) |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть (244) | Peugeot BOXER фургон (244) |
| Peugeot BOXER автобус | Peugeot BOXER фургон | Peugeot BOXER c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD46961 |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16 мм |
| Діаметр диска | 79 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Rear |
| Висота [мм] | 82 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | E1190R02C01049/52389 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Код товару | 78BD46961 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD4696-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 14 |
- Ціна: 2 011 ₴




