
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Ford Focus C-Max 03-07/Volvo C30/S40/V50 04-12 (300x25) (з покр.) ( 78BD3937-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD39372
1 687 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD39372

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD3937-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17587 | ABAKUS | 23103074 | AISIN | K6F908S |
| AKRON-MALÒ | 1110213 | AP | 25442X | AP Automotive Prod. | 25442X |
| AP XENERGY | X602536 | ASAM | 74931 | ASAM AUTOMOTIVE | 74931 |
| ASHIKA | 60000302 | ASHUKI by Palidium | P330056 | ATE | 24032501621 |
| ATE | 24012501621 | BENDIX | 562363B | BLUE PRINT | ADF124304 |
| BORG & BECK | BBD5305 | BORG & BECK | BBD4452 | BOSCH | 0986479C52 |
| BOSCH | 0986479956 | BOSCH | 0986479171 | BREMBO | 09946811 |
| BREMBO | 09C1381X | BSG | BSG30210043 | CHAMPION | 562363CH |
| CIFAM | 800687C | DELPHI | BG3895C | DELPHI | BG3895 |
| DON | PCD10472 | Dr!ve+ | DP1010110855 | EUROBRAKE | 5815314849 |
| EUROBRAKE | 5815204849 | EUROREPAR | 1686338780 | EUROREPAR | 1684266980 |
| FEBI BILSTEIN | 24566 | FENOX | TB219069 | FERODO | DDF1225 |
| FI.BA | FBD317 | FIT | FR0743V | FORD | 1223664 |
| FORD | 1223666 | FORD | 1253964 | FORD | 1253965 |
| FORD | 1323560 | FORD | 1373370 | FORD | 1469083 |
| FORD | 1500152 | FORD | 1501059 | FORD | 1520297 |
| FREMAX | BD3937 | fri.tech. | BD0986 | FTE | 9071234 |
| FTE | BS5487 | HELLA | 8DD355112191 | HELLA PAGID | 8DD355112191 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300811 | ICER | 78BD39372 | ICER | 316173937 |
| JAPANPARTS | DI0302 | JAPKO | 600302 | JURATEK | FOR142 |
| KAVO PARTS | BR10018C | KEY PARTS | KBD4452 | KLAXCAR FRANCE | 25148z |
| LPR | F1012V | LUCAS | DF4424 | LUCAS CAV | DF4424 |
| LUCAS DIESEL | DF4424 | LUCAS ELECTRICAL | DF4424 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF4424 |
| LUCAS TVS | DF4424 | MASTER-SPORT GERMANY | 24012501621PRPCSMS | MAXGEAR | 191267 |
| MAXTECH | 8834306980 | MAXTECH | 8834306880 | MAXTECH | 8834306060 |
| MAXTECH | 8834300080 | MAXTECH | 8834300000 | MAXTECH | 8834300060 |
| MAXTECH | 883430 | METELLI | 230687C | METZGER | 6110162 |
| MEYLE | 5835215027PD | MEYLE | 5155215027 | MINTEX | MDC1641C |
| MOBILAND | 416102751 | MOTRIO | 8671017402 | NATIONAL | NBD1296 |
| NiBK | RN51001 | NK | 204849 | NK | 314849 |
| NPS | F330D02 | OPTIMAL | BS8060C | PROTECHNIC | PRD2437 |
| QUARO | QD4128 | QUARO | QD4128HC | R BRAKE | 78RBD23937 |
| REMSA | 671110 | RIDEX | 82B1733 | ROADHOUSE | 671110 |
| sbs | 1815204849 | sbs | 1815314849 | SOLGY | 208115 |
| STELLOX | 60204849VSX | SWAG | 50924566 | TEXTAR | 92141300 |
| TEXTAR | 92141305 | TOMEX Brakes | TX7177 | TOPRAN | 302342 |
| TRUSTING | DF986 | TRW | DF4424 | TRW / KETNER | DF4424 |
| TRW Engine Component | DF4424 | VALEO | 186863 | VOLVO | 31262719 |
| VOLVO | 274510 | ZIMMERMANN | 250135320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT CONNECT фургон | Ford TRANSIT CONNECT Kombi | Ford TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford C-MAX (DM2) | Ford C-MAX II | Ford ESCAPE II (DM2) |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | Ford KUGA II VAN | Ford C-MAX II Van |
| Ford GRAND C-MAX Van | Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) |
| Volvo C70 II кабрио | Volvo C30 (533) | Volvo V40 Cross Country (526) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD39372 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Діаметр диска | 63.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 108 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 48,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,5 |
| Знак відповідності нормам | E4 90R-02C0703/2561 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD39372 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD3937-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 23 |
- Ціна: 1 687 ₴




