
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB Sprinter (901-904) 208-416/VW LT 95-06 (276x22) (з покр.)(вентил 78BD0181-1 UA62
- В наявності
- Код: 78BD01811
1 666 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD01811

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD0181-1
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 16451 | A.B.S. | 16453 | A.B.S. | 17346 |
| AIC | 51637 | AKRON-MALÒ | 1110185 | ASHIKA | 60000561 |
| ASHUKI by Palidium | P330051 | ATE | 24012201611 | ATE | 24032201611 |
| BENDIX | 567760B | BENDIX | 562120B | BENDIX | 562086B |
| BERAL | BCR228A | BLUE PRINT | ADU174360 | BORG & BECK | BBD5134 |
| BOSCH | 0986478849 | BREMBO | 09731410 | BREMBO | 09731414 |
| BREMBO | 09731420 | BREMBO | 09731424 | BREMSI | CD7013V |
| BSG | BSG90210015 | CHAMPION | 569122CH | CIFAM | 800418 |
| COMLINE | ADC1610V | COMLINE | AND6110 | DELPHI | BG3236 |
| DON | PCD18652 | Dr!ve+ | DP1010110735 | EUROBRAKE | 5815203377 |
| EUROBRAKE | 5815203397 | EUROBRAKE | 5815313397 | FEBI BILSTEIN | 22857 |
| FEBI BILSTEIN | 07517 | FENOX | TB217282 | FERODO | FCR153A |
| FERODO | FCR228A | FI.BA | FBD256 | FRAS-LE | FLDI00057 |
| FREMAX | BD0181 | FREMAX | BD0506 | FREY | 745203701 |
| fri.tech. | BD0506 | FTE | BS4544 | FTE | 9072023 |
| FTE (Valeo) | 9072023 | GIRLING | 6027901 | HELLA | 52143 |
| HELLA | 54315 | HELLA | 8DD355111001 | HELLA PAGID | 54315 |
| HELLA PAGID | 8DD355111001 | HELLA PAGID | 52143 | Hi-Q | SD5715 |
| HP (ZEBRA) | HP58126 | HP (ZEBRA) | HP57704 | ICER | 78BD01811 |
| ICER | 311260181 | ICER | 78BD01861 | ICER | 311040181 |
| JAPANPARTS | DI0561 | JAPKO | 600561 | JURATEK | MER127 |
| JURID | 569122J | KEY PARTS | KBD5134 | KLAXCAR FRANCE | 25871z |
| LUCAS | DF2790 | LUCAS CAV | DF2790 | LUCAS DIESEL | DF2790 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF2790 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF2790 | LUCAS TVS | DF2790 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040384 | MAXGEAR | 190730 | MAXTECH | 8735466060 |
| MAXTECH | 8735466880 | MAXTECH | 8735466980 | MAXTECH | 873546 |
| MAXTECH | 8735460000 | MAXTECH | 8735460060 | MAXTECH | 8735460080 |
| MERCEDES-BENZ | 9024210912 | MERCEDES-BENZ | 9024210712 | MERCEDES-BENZ | 9024210612 |
| MERCEDES-BENZ | 9024210412 | MERCEDES-BENZ | 9024210312 | MERCEDES-BENZ | 9014210312 |
| MERITOR | MBR6011 | METELLI | 230418 | METZGER | 6110142 |
| MEYLE | 0155212032 | MEYLE | 0835212032PD | MINTEX | MDC1037C |
| MINTEX | MDC1037 | MOTAQUIP | LVBD822 | MOTRIO | 8671019288 |
| NATIONAL | NBD790 | NECTO | WN933 | NIPPARTS | 187041 |
| NK | 203377 | NK | 203397 | PAGID | 54315 |
| PAGID | 52143 | PROTECHNIC | PRD2132 | PROTECHNIC | PRD2769 |
| QUARO | QD3416 | R BRAKE | 78RBD10181 | REMSA | 646100 |
| REMSA | 646110 | ROADHOUSE | 646100 | ROADHOUSE | 646110 |
| SAMPA | 206436 | sbs | 1815203377 | sbs | 1815203397 |
| SKF | VKBD80174V2 | SOLGY | 208001 | ST-TEMPLIN | 031101926180 |
| STELLOX | 60203334VSX | STELLOX | 8500730SX | SWAG | 10907517 |
| SWAG | 10922857 | TEXTAR | 92131503 | TEXTAR | 92131500 |
| TOMEX Brakes | TX7007 | TOPRAN | 107687 | TOPRAN | 110438 |
| TRUSTING | DF506 | TRW | DF2790 | TRW / KETNER | DF2790 |
| TRW Engine Component | DF2790 | VALEO | 186774 | VALEO | 187041 |
| VALEO MX | 186774 | VW | 2D0615301A | VW | 2D0615301B |
| VW | 2D0615301C | VW | 2D0615301D | WAGNER | WGR62281 |
| ZIMMERMANN | 400647020 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 2-t автобус (901, 902) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t автобус (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 2-t фургон (901, 902) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 2-t c бортовой платформой/ходовая часть (901, 902) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t фургон (903) | Mercedes-Benz SPRINTER 3-t c бортовой платформой/ходовая часть (903) |
| Mercedes-Benz SPRINTER 4-t автобус (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t c бортовой платформой/ходовая часть (904) | Mercedes-Benz SPRINTER 4-t фургон (904) |
| Mercedes-Benz SPRINTER CLASSIC 3,5-t фургон (909) | VW LT 28-35 II Автобус (2DB, 2DE, 2DK) | VW LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) |
| VW LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 77 мм |
| Діаметр маточини | 130 мм |
| Код запчастини | 78BD01811 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Діаметр диска | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 130 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 77 |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0538/0105 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 276 |
| Код товару | 78BD01811 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0181-1 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 19 |
- Ціна: 1 666 ₴




