
влевовправо
Диск гальмівний (задній/передній) Fiat Panda 03-/Ford Ka 08- (240.5x11) ATE 24.0111-0119.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011101191
1 236 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011101191

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0111-0119.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BARUM | BAR11119 | BENDIX | 561380B | BOSCH | 0986478342 |
| BOSCH | 0986BB4055 | BRADI | 1151714 | BRECO | BS7376 |
| BREMBO | 08508510 | BREMBO | 08508511 | BREMBO | 08508514 |
| BREMBO | 0850851X | BREMBO | 08508575 | BREMBO | FS009000 |
| BREMBO | RD009000 | BREMBO | RS009000 | CAR | 142167 |
| CIFAM | 800232 | DELPHI | BG458 | DELPHI | BG2458 |
| DELPHI | BG2373 | FEBI BILSTEIN | 10619 | FEBI BILSTEIN | 17939 |
| FERODO | DDF2401 | FERODO | DDF240 | FERODO | DDF140C |
| FERODO | DDF140 | FERODO | DRF140 | FIAT | 7663465 |
| FIAT | 51859078 | FIAT | 51866264 | FIAT | 51876438 |
| FIAT | 60811879 | FIAT | 71772238 | FIAT | 71770933 |
| FIAT | 71738421 | FIAT | 71769481 | FIAT | 46403960 |
| FIAT | 7685656 | FORD | 9S511125CA | FORD | 1715410 |
| FORD | 1541804 | FORD | BS511125AA | FTE | BS3592 |
| GALFER | B1G21101191 | GALFER | G2111119 | GRAF | DF29232 |
| HELLA | 8DD355103151 | HELLA PAGID | 8DD355103151 | JURID | 561380J |
| METELLI | 230232C | METELLI | 230232 | MGA | D1032 |
| NECTO | WN417 | NK | 209922 | PAGID | 50117PRO |
| PEX | 140158 | PEX | 140158N | PILENGA | 5031 |
| QUINTON HAZELL | 611000 | REMSA | 611000 | ROADHOUSE | 611000 |
| ROULUNDS BRAKING | D2008 | SEBRO | 3267 | SEBRO | 3206 |
| TEXTAR | 92041400 | TEXTAR | 98200041401 | TRW | DF1745 |
| VALEO | 186155 | VALEO | 186035 | VALEO | 185085 |
| VALEO | DF052 | ZIMMERMANN | 230235650 | ZIMMERMANN | 230235620 |
| ZIMMERMANN | 230235600 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ABARTH 500 / 595 / 695 (312_) | ABARTH 500C / 595C / 695C (312_) | Fiat PANDA (169) |
| Fiat PANDA Van (169) | Fiat PUNTO (188) | Fiat 500 (312) |
| Fiat PUNTO Van (188AX) | Fiat 500 C (312) | Fiat TIPO (160) |
| Fiat TEMPRA (159) | Fiat TEMPRA S.W. (159) | Fiat PUNTO (176) |
| Fiat BARCHETTA (183) | Fiat CINQUECENTO (170) | Fiat PUNTO кабрио (176C) |
| Fiat PUNTO Van (176L) | Fiat SEICENTO (187) | Fiat PANDA (519, 319) |
| Fiat PANDA VAN (519) | Ford KA (RU8) | LANCIA YPSILON (843) |
| LANCIA MUSA (350) | LANCIA DEDRA (835) | LANCIA DELTA II (836) |
| LANCIA DEDRA SW (835) | LANCIA Y (840A) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Код запчастини | 24011101191 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500 C, Tipo, Delta, 500C / 595C / 695C, Punto, Tempra, Dedra, Ypsilon, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 98,0 |
| Висота [мм] | 40,0 |
| Діаметр центрування [мм] | 59,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/1152 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 240,5 |
| Код товару | 24011101191 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 11,0 |
- Ціна: 1 236 ₴




