
влевовправо
Диск гальмівний (задній) Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Golf 04- (253x10) (з покриттям 24.0110-0277.1 UA62
- В наявності
- Код: 24011002771
1 920 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
24011002771

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
24.0110-0277.1
(ATE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24031002771 | BARUM | BAR10277 | BENDIX | 562236B |
| BLUE PRINT | ADV184306 | BOSCH | 0986479099 | BREMBO | 08950210 |
| BREMBO | 08950211 | BREMBO | 0895021X | BREMBO | RD178000 |
| CAR | 1421022 | CIFAM | 800724 | DELPHI | BG3834 |
| DELPHI | BG5019C | FEBI BILSTEIN | 23240 | FERODO | DDF1224C |
| FERODO | DDF1224 | FTE | BS5419 | FTE (Valeo) | 9072013 |
| GALFER | B1G21002771 | GALFER | G2110277 | GRAF | DF29724 |
| HELLA | 8DD355109591 | HELLA | 8DD355109601 | HELLA PAGID | 8DD355109591 |
| HELLA PAGID | 8DD355109601 | ICER | 78BD56402 | JURID | 562236J |
| METELLI | 230724C | METELLI | 230724 | MEYLE | 1155230018PD |
| MEYLE | 1155230018 | MINTEX | MDC1640 | PAGID | 54209 |
| PAGID | 54209PRO | QUINTON HAZELL | BDC5419 | QUINTON HAZELL | 664900 |
| REMSA | 664900 | ROADHOUSE | 664900 | SEAT | 1K0615601AB |
| SEAT | 1K0615601K | SEAT | 5Q0615601F | SKODA | 1K0615601AB |
| SKODA | 1K0615601K | SKODA | 5Q0615601F | SOLGY | 208092 |
| TEXTAR | 92120903 | TEXTAR | 92120900 | TEXTAR | 98200120901 |
| TEXTAR | 98200120901PRO | TRW | DF4276 | VAG | 5Q0615601F |
| VAG | 5C0615601 | VAG | 1K0615601K | VAG | 1K0615601AB |
| VALEO | 297857 | VALEO | 186857 | ZIMMERMANN | 600323400 |
| ZIMMERMANN | 600323450 | ZIMMERMANN | 600323420 | ZIMMERMANN | 600323452 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A3 Sportback (8PA) | Audi A3 (8P1) | Audi A3 кабрио (8P7) |
| Seat LEON (1P1) | Seat ALTEA (5P1) | Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) |
| Seat TOLEDO III (5P2) | Seat LEON (5F1) | Seat LEON SC (5F5) |
| Seat LEON ST (5F8) | Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | Skoda LAURA (1Z3) |
| Skoda YETI (5L) | Skoda OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | Skoda OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) |
| VW CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) | VW GOLF PLUS (5M1, 521) | VW GOLF VI (5K1) |
| VW JETTA IV (162, 163) | VW CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) | VW BEETLE (5C1) |
| VW GOLF V (1K1) | VW BEETLE кабрио (5C7) | VW JETTA седан (BU3) |
| VW GOLF VAN VI Variant (AJ5) | VW SCIROCCO (137, 138) | VW GOLF VI кабрио (517) |
| VW EOS (1F7, 1F8) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Висота | 51.6 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.3 мм |
| Код запчастини | 24011002771 |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 51,6 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0165/0815 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 253,0 |
| Код товару | 24011002771 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10,0 |
- Ціна: 1 920 ₴




