
влевовправо
Диск гальмівний (передній) Hyundai Tucson 05-/ I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (300x28) 78BD0586-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD05862
2 006 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD05862

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD0586-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17676 | ABAKUS | 23103124 | ATE | 24032802561 |
| ATE | 24012802561 | BLUE PRINT | ADG043136 | BOSCH | 098647C51 |
| BOSCH | 0986479C51 | BOSCH | 0986479S14 | BOSCH | 0986479595 |
| BRECK | BR451VA100 | DELPHI | BG4011 | FEBI BILSTEIN | 31317 |
| FREMAX | BD0586 | HELLA | 8DD355114511 | HELLA PAGID | 8DD355114511 |
| HYUNDAI | 51712M0500 | HYUNDAI | 517123K100 | HYUNDAI | 517122L500 |
| HYUNDAI | 517123K100 | HYUNDAI | 517123K110 | HYUNDAI | 517123K110 |
| HYUNDAI | 517123K150 | HYUNDAI | 517123K150 | HYUNDAI | 517123K160 |
| HYUNDAI | 517123K160 | HYUNDAI | 517123K300 | HYUNDAI | 517123V000 |
| HYUNDAI | 51712A0000 | KAVO PARTS | BR3258C | KIA | S517120Z000 |
| KIA | 517120Z000 | KIA | 517121M500 | KIA | 517122L500 |
| KIA | S517123K160 | KIA | 51712A6600 | KIA | 517123R000 |
| KIA | S517122L500 | KIA | 517123K160 | KIA | S517123K160A |
| KIA | 517123K160 | KIA | 517120Z000 | KIA | 517122Y000 |
| KIA | 517123Q000 | KIA | 517122Y000 | LUCAS | DF6108S |
| LUCAS CAV | DF6108S | LUCAS DIESEL | DF6108S | LUCAS ELECTRICAL | DF6108S |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF6108S | LUCAS TVS | DF6108S | METELLI | 231162C |
| MEYLE | 37155210030 | MEYLE | 37155210030PD | PAGID | 8DD355114511 |
| R BRAKE | 78RBD20586 | SOLGY | 208059 | TEXTAR | 92166505 |
| TRW | DF6108S | TRW / KETNER | DF6108S | TRW Engine Component | DF6108S |
| ZIMMERMANN | 285351820 | ZIMMERMANN | 285351320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (JM) | Hyundai EMBERA V (NF) | Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) |
| Hyundai i30 CW (FD) | Hyundai ELANTRA (FD) | Hyundai ELANTRA GT (GD) |
| Hyundai i45 VI седан (YF) | Hyundai VELOSTER (FS) | Hyundai AZERA (HG) |
| Hyundai i40 CW (VF) | Hyundai i40 (VF) | Hyundai i30 CW (GD) |
| Hyundai CRETA | Hyundai i30 купе | KIA SPORTAGE (JE_, KM_) |
| KIA SPORTAGE (SL) | KIA CEE'D | KIA K5 |
| KIA CERATO седан | KIA CERATO KOUP (TD) | KIA CARENS IV |
| KIA SOUL II (PS) | KIA CEE'D SPORTSWAGON (JD) | KIA PRO CEE'D (JD) |
| KIA OPTIMA (JF) | KIA OPTIMA Sportswagon (JF) | KIA CERATO KOUP (YD) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Висота | 47.1 мм |
| Код запчастини | 78BD05862 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Діаметр диска | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Sonata, Cerato Koup, Optima, i40, I30, Carens, Pro Ceed, Tucson, Soul, Ceed, Sportage, Cerato, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114,3 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 47,1 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0452/0127 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD05862 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0586-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 26 |
- Ціна: 2 006 ₴




