
влевовправо
Диск гальмівний (передній) MB C-class (W203) 00-07/E-class (W210) 96-03/SLK (300x28) (з покр.) 78BD0411-2 UA62
- В наявності
- Код: 78BD04112
1 683 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
78BD04112

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
78BD0411-2
(ICER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 17017 | AIC | 51319 | AKRON-MALÒ | 1110161 |
| ALFRED HEYD | 1110540 | ASHUKI by Palidium | P330236 | ATE | 24012801061 |
| BENDIX | 562034B | BENDIX | 562066B | BLUE PRINT | ADA104305 |
| BORG & BECK | BBD4141 | BOSCH | 0986478876 | BOSCH | 0986479R79 |
| BREMBO | 09830411 | BREMBO | 09830420 | BSG | BSG60210034 |
| CHRYSLER | 05098063AA | CHRYSLER | 05098064AA | CHRYSLER | 5098064AC |
| CHRYSLER | 5098064AA | CHRYSLER | 5098064AB | CHRYSLER | 5098063AA |
| CIFAM | 800753C | COMLINE | AND6947 | COMLINE | ADC1669V |
| DELPHI | BG3396 | DON | PCD10882 | Dr!ve+ | DP1010110703 |
| E.T.F. | 190411 | EUROBRAKE | 5815203341 | EUROBRAKE | 5815313341 |
| EUROREPAR | 1684254980 | EUROREPAR | 1642758980 | FEBI BILSTEIN | 18887 |
| FEBI BILSTEIN | 04630 | FENOX | TB217197 | FERODO | DDF1136 |
| FERODO | DDF985 | FI.BA | FBD117 | FREMAX | BD0411 |
| fri.tech. | BD0733 | FTE | BS4540 | FTE | 9071016 |
| GIRLING | 6028121 | GIRLING | 6028125 | GIRLING | 6041825 |
| HELLA | 52151 | HELLA | 54060 | HELLA | 8DD355107501 |
| HELLA PAGID | 8DD355107501 | HELLA PAGID | 52151 | HELLA PAGID | 54060 |
| Hi-Q | SD5537 | HP (ZEBRA) | HP57798 | ICER | 78BD12122 |
| ICER | 78BD04112 | JURATEK | MER148 | KLAXCAR FRANCE | 25877z |
| LUCAS | DF2812 | LUCAS | DF4181 | LUCAS CAV | DF2812 |
| LUCAS CAV | DF4181 | LUCAS DIESEL | DF2812 | LUCAS DIESEL | DF4181 |
| LUCAS ELECTRICAL | DF2812 | LUCAS ELECTRICAL | DF4181 | LUCAS ENGINE DRIVE | DF2812 |
| LUCAS ENGINE DRIVE | DF4181 | LUCAS TVS | DF2812 | LUCAS TVS | DF4181 |
| MAGNETI MARELLI | 361302040404 | MAXTECH | 8735430060 | MAXTECH | 8735436980 |
| MAXTECH | 8735436880 | MAXTECH | 8735436060 | MAXTECH | 8735430080 |
| MAXTECH | 8735430000 | MAXTECH | 873543 | MERCEDES | 203421041290 |
| MERCEDES | 203421051290 | MERCEDES-BENZ | 2104212212 | MERCEDES-BENZ | 2104211212 |
| MERCEDES-BENZ | 2104211512 | MERCEDES-BENZ | 2104212512 | MERCEDES-BENZ | 2034210512 |
| METELLI | 230753C | METZGER | 6110140 | METZGER | 6110024 |
| MEYLE | 0155212044 | MINTEX | MDC853 | MINTEX | MDC853C |
| MOTAQUIP | LVBE375 | MOTRIO | 8660003975 | NECTO | WN1155 |
| NECTO | WN939 | NK | 203341 | NK | 313341 |
| OPTIMAL | BS6140C | OPTIMAL | BS7390C | OSSCA | 27099 |
| PAGID | 52151 | PAGID | 54060 | PROTECHNIC | PRD2243 |
| PROTECHNIC | PRD2642 | QUARO | QD7786HC | QUARO | QD7786 |
| R BRAKE | 78RBD20411 | REMSA | 655610 | ROADHOUSE | 655610 |
| sbs | 1815203341 | sbs | 1815313341 | SKF | VKBD80104V2 |
| SOLGY | 208146 | SWAG | 10918887 | SWAG | 10904630 |
| TEXTAR | 92106005 | TEXTAR | 92106000 | TOMEX Brakes | TX7404 |
| TOPRAN | 400855 | TRUSTING | DF733 | TRW | DF4181 |
| TRW | DF2812 | TRW / KETNER | DF4181 | TRW / KETNER | DF2812 |
| TRW Engine Component | DF2812 | TRW Engine Component | DF4181 | VALEO | 186468 |
| ZIMMERMANN | 400144320 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chrysler CROSSFIRE | Chrysler CROSSFIRE Roadster | Mercedes-Benz C-CLASS (W203) |
| Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) | Mercedes-Benz E-CLASS (W210) | Mercedes-Benz E-CLASS Break (S210) |
| Mercedes-Benz SLK (R170) | Mercedes-Benz CLK (C208) | Mercedes-Benz CLK кабрио (A208) |
| Mercedes-Benz CLK (C209) | Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) | Mercedes-Benz CLK кабрио (A209) |
| Mercedes-Benz SLK (R171) | Mercedes-Benz E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Icer |
| Код запчастини | 78BD04112 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Висота | 46.5 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Діаметр диска | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Crossfire, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Виконання осі | Front |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0538/0082 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Код товару | 78BD04112 |
| Технічний інформаційний номер | 78BD0411-2 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 25,4 |
- Ціна: 1 683 ₴



