
влевовправо
Фільтр повітряний Renault Kangoo/Dacia Logan 1.2 16V 01- HENGST FILTER E820L UA62
- Немає в наявності
- Код: E820L
521 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
E820L

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E820L
(HENGST FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD8222 | ALPHA FILTER | AF1701s | BLUE PRINT | ADN12252 |
| BOSCH | 1457433660 | BOSCH | S3660 | BOSCH | F026400387 |
| BOSCH | S0387 | CHAMPION | U817606 | CHAMPION | U817 |
| CHAMPION | CAF100817P | CLEAN FILTERS | MA1349 | COOPERS | AG1617 |
| CoopersFiaam | PA7482 | FEBI BILSTEIN | 108303 | FILTRON | AP1348 |
| FILTRON | AR1348 | FRAM | CA9937 | KAGER | 120724 |
| KNECHT | LX1655 | KOLBENSCHMIDT | 4081AP | KOLBENSCHMIDT | 50014081 |
| LAUTRETTE | 221 | MAHLE | LX1655 | MANN-FILTER | C3366 |
| MECAFILTER | ELP3977 | MEYLE | 16123210010 | MOTAQUIP | VFA1082 |
| NISSAN | 1654600Q0B | NISSAN | 1654600QAN | NISSAN | 1654600Q2H |
| PBR | AI5378 | PURFLUX | A1185 | QUINTON HAZELL | QFA0131 |
| RENAULT | 8200275382 | RENAULT | 8200289892 | RENAULT | 7701059409 |
| RENAULT | 165461599R | RENAULT | 7701064439 | RENAULT | 7701065774 |
| SCT - MANNOL | SB2179 | SOFIMA | S1412A | SOLGY | 103082 |
| TECNOCAR | A2141 | UFI | 3030200 | VAICO | V460080 |
| VALEO | 585056 | WIX FILTERS | WA9496 | WUNDER FILTER | WH808 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia LOGAN (LS_) | Dacia SANDERO | Dacia SANDERO II |
| Dacia LOGAN MCV II | Dacia LOGAN II | Nissan KUBISTAR ФУРГОН (X76) |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) |
| Renault TWINGO II (CN0_) | Renault SYMBOL I (LB0/1/2_) | Renault LOGAN II |
| Renault SANDERO/STEPWAY II | Renault CLIO IV GRANDTOUR (KH_) | Renault CLIO IV (BH_) |
| Renault LOGAN II универсал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E820L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 355 |
| Код товару | E820L |
| Ширина [мм] | 80 |
- Ціна: 521 ₴




