
влевовправо
Фільтр повітряний Volvo C30/S40 II/V50/Ford Focus C-Max/Focus II 1.4-2.0 03-12 HENGST FILTER E588L UA62
- Немає в наявності
- Код: E588L
529 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
E588L

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E588L
(HENGST FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD8108 | ALPHA FILTER | AF1626 | ARMAFILT | P28318958 |
| ASTRA | 49268 | BLUE PRINT | ADF122232 | BOSCH | 1457433323 |
| BOSCH | S3323 | BOSCH | F026404009 | CHAMPION | U793606 |
| CHAMPION | CAF100793P | CHAMPION | U793 | CLEAN FILTERS | MA1372 |
| COMLINE | EAF492 | COOPERS | AG1482 | CoopersFiaam | PA7442 |
| CROSLAND | 8376 | DENCKERMANN | A140678 | DT Spare Parts | 760100 |
| FEBI BILSTEIN | 33819 | FIL FILTER | HP2161 | FILTRAK | C231 |
| FILTRON | AP0744 | FORD | 1232496 | FORD | 1486710 |
| FORD | 3M519601AA | FRAM | CA9694 | KAGER | 120729 |
| KAVO PARTS | FAF10084 | KNECHT | LX1572 | KOLBENSCHMIDT | 4173CS |
| KOLBENSCHMIDT | 50014037 | KOLBENSCHMIDT | 50014173 | KOLBENSCHMIDT | 4037AP |
| LAUTRETTE | 271 | M-Filter | MAP60162 | MAGNETI MARELLI | 71758693 |
| MAGNETI MARELLI | 152071758693 | MAHLE | LX1572 | MAHLE | LX1639 |
| MANN-FILTER | C28122 | MAPCO | 60617 | MECAFILTER | 271 |
| MECAFILTER | ELP9181 | MEYLE | 7123210001 | MISFAT | P245 |
| MOTAQUIP | VFA1017 | MULLER FILTER | PA3112 | PURFLUX | A1189 |
| QUINTON HAZELL | QFA0498 | SCT - MANNOL | SB2052 | SOFIMA | S3245A |
| SOLGY | 103101 | TECNECO FILTERS | AR9694PM | TECNOCAR | A2146 |
| TEHO | 2766 | TRP | 1534610 | UFI | 3024500 |
| VAICO | V250141 | VALEO | 585186 | VOLVO | 8683561 |
| WIX FILTERS | WA9406 | WUNDER FILTER | WH558 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford FOCUS II (DA_) | Ford FOCUS II Station Wagon (DA_) | Ford FOCUS C-MAX |
| Ford FOCUS II седан (DA_) | Ford FOCUS II кабрио | Ford FOCUS II Фургон/универсал |
| Volvo S40 II (MS) | Volvo V50 (MW) | Volvo C30 (533) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E588L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Код товару | E588L |
| Ширина [мм] | 190 |
- Ціна: 529 ₴



