
влевовправо
Фільтр паливний Ford Transit 2.3 16V 06-14/Mondeo 1.8-3.0 00-07 WIX FILTERS WF8251 UA62
- В наявності
- Код: WF8251
590 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
WF8251

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WF8251
(WIX FILTERS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.L. FILTER | ALG2131 | A.L. Group | ALG2131 | ACDelco | FS9268E |
| ALCO FILTER | SP2168 | AMC Filter | FFF10037 | ASAS | SP7031 |
| AVS AUTOPARTS | EA006 | BIG FILTER | GB3102 | BLUE PRINT | ADF122304 |
| BOSCH | 0986AF8121 | BOSCH | F5927 | BOSCH | 0450905927 |
| CHAMPION | L455606 | CHAMPION | L455 | CHAMPION | CFF100455 |
| CHAMPION | CL12301F01 | CLEAN FILTERS | MBNA1513 | COMLINE | EFF118 |
| COOPERS | FIG7090 | CoopersFiaam | FT5630 | DELPHI | EFP239 |
| Dr!ve+ | DP1110130017 | DT Spare Parts | 1343153 | EUROREPAR | E145074 |
| FEBI BILSTEIN | 108997 | FILTRON | PP8653 | FORD | 1S719155BA |
| FORD | 4103735 | FRAM | G9484 | GUD FILTERS | E161 |
| HENGST FILTER | H188WK | HIFI FILTER | BE619 | KAVO PARTS | FFF10037 |
| KAYSER-FILTER | AK11CD | M-Filter | MP4077 | MAGNETI MARELLI | FI92 |
| MAHLE | KL409 | MAHLE | KL499 | MANN-FILTER | WK7305 |
| MAPCO | 62602 | MEAT & DORIA | 4333 | MECAFILTER | ELE6067 |
| MEYLE | 7143230007 | MISFAT | E134 | MOTAQUIP | VFF452 |
| MOTRIO | 8671018355 | MULLER FILTER | FB232 | P.B.R. | AG6074 |
| PURFLUX | EP197 | PUROLATOR | F58322 | PZL Filters | FPW20 |
| QUINTON HAZELL | QFF0170 | RYCO | Z747 | SCT - MANNOL | ST6116 |
| SOFIMA | S0717B | SOFIMA | S1817B | TECNECO FILTERS | IN32 |
| UNIPART | GFE7176 | VAICO | 250115 | VAICO | V250115 |
| VALEO | 587035 | WIX FILTERS | 33307 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford TRANSIT фургон | Ford TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть | Ford MONDEO III Clipper (BWY) |
| Ford MONDEO III седан (B4Y) | Ford MONDEO III (B5Y) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8251 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 165 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 8 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 165 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Код товару | WF8251 |
- Ціна: 590 ₴




