
влевовправо
Втулка стабілізатора (заднього) BMW 5 (F10/F11) 09-17 FEBI BILSTEIN 45611 UA62
- В наявності
- Код: 45611
423 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
45611

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
45611
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U Autoparts | 71566BW | A.B.S. | 274234 | A.Z. Meisterteile | AZMT400408218 |
| AKRON-MALÒ | 27477 | ASPART | 1SRU1022 | Autostar Germany | 557225 |
| BAPMIC | BACB12526010 | BBR Automotive | 0011030428 | BIRTH | 40241 |
| BMW | 33556788861 | BOGAP | B3324111 | BORG & BECK | BSK7937K |
| BSG | BSG15700118 | CAUTEX | 771604 | DYS | 7526737 |
| DYS | 7513070 | FAI AutoParts | SS10548K | FARE SA | 32048 |
| FARE-CO | 32048 | FARE-MX | 32048 | FARE-RCH | 32048 |
| FIRST LINE | FSK7937K | FREY | 851104201 | GOOM | SS0840 |
| GSP | 535595 | HART | 463250 | KAUTEK | BMBS160ST |
| KAUTEK | BMBS160 | KAVO PARTS | SBS10107 | KAWE | 8500118028 |
| KRAFTVOLL GERMANY | 10060429 | MDR | GOMSS0840 | MDR | GSP535595 |
| Metalcaucho | 59028 | METZGER AUTOTEILE | 52073809 | MEYLE | 3147150001 |
| MI.R.A. | 377186 | MONROE | L11L02 | MOOG | BMSB14599 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 31726 | OSSCA | 54513 | PATRON | PSE20828 |
| PATRON | PSE20851 | PLYOM | P771604 | QUINTON HAZELL | EMB7456 |
| RAPRO | R51571 | SASIC | 2306389 | SIDEM | 821933 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 415194 | STC | T459028 | STOKÈS | STF10RRB |
| SWAG | 20945611 | TALOSA | 6521316 | TALOSA | 6512181 |
| TiBAO | TB16C0379 | TOPRAN | 502423 | TRISCAN | 8500118028 |
| UNIGOM | 393347 | VAICO | V201989 | VEMA | 540171 |
| vika | K51791901 | YTT | Y8068 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (F10, F18) | BMW 5 Touring (F11) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Код запчастини | 45611 |
| Місце встановлення | Задня права |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| Довжина [мм] | 55 |
| Код товару | 45611 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Товщина (мм) | 57 |
| Ширина [мм] | 60 |
- Ціна: 423 ₴





