
влевовправо
Фільтр повітряний MB A-class (W168) 1.4/1.6/1.9/2.1 M166 97-04/Vaneo (W414) 1.6/1.9 01-05 E379L UA62
- Немає в наявності
- Код: E379L
450 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
E379L

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E379L
(HENGST FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACDelco | 01EFA147 | ACDelco | PC2035E | ALCO FILTER | MD5154 |
| BLUE PRINT | ADBP220008 | BOSCH | L212 | BOSCH | 14574337150B0 |
| BOSCH | 1457433810 | BOSCH | 1457433715 | BOSCH | S3715 |
| CHAMP | AR70 | CHAMP | AR155 | CHAMPION | CAF100441C |
| CHAMPION | V441 | CHAMPION | V441606 | CLEAN FILTERS | MA1098 |
| COMLINE | EAF070 | COOPERS | AG1501 | CoopersFiaam | FL6936 |
| CROSLAND | 8154 | DELPHI | AF20076 | DENCKERMANN | A140172 |
| FEBI BILSTEIN | 31159 | FIL FILTER | HP2573 | FIL FILTER | HP2513 |
| FILTRAK | A575 | FILTRON | AR3271 | FRAM | CA8789 |
| GUD FILTERS | AG1019 | KAGER | 120321 | KNECHT | LX794 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013502 | KOLBENSCHMIDT | 502AR | M-Filter | MA60000 |
| MAGNETI MARELLI | 152071760675 | MAGNETI MARELLI | 71760675 | MAHLE | LX794 |
| MANN-FILTER | C1381 | MAPCO | 60244 | MECAFILTER | EL3879 |
| MERCEDES-BENZ | 16609400024 | MERCEDES-BENZ | A16609400024 | MERCEDES-BENZ | A1660940004 |
| MERCEDES-BENZ | 1660940004 | MEYLE | 0120940053 | MISFAT | R355 |
| MOTAQUIP | VFA841 | MULLER FILTER | PA155 | PBR | AI3709 |
| PURFLUX | A393 | PUROLATOR | A17944 | QUINTON HAZELL | QFA0409 |
| SCT - MANNOL | SB522 | SOFIMA | S7355A | TECNOCAR | A155 |
| TEHO | 2610 | UFI | 2735500 | UNICO FILTER | AE12150 |
| VAICO | 307398 | VAICO | V307398 | VALEO | 585659 |
| WIX FILTERS | WA6538 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W168) | Mercedes-Benz VANEO (414) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E379L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Висота | 151 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 151 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 59 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 59 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 125 |
| Код товару | E379L |
- Ціна: 450 ₴




