
влевовправо
Втулка стабілізатора (переднього) BMW X3 (E83) 03-10 (d=22,5 мм) FEBI BILSTEIN 44262 UA62
- В наявності
- Код: 44262
414 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
44262

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
44262
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 60155 | 4u | BWSB00589 | A.Z. Meisterteile | AZMT400405098 |
| BAPMIC | BF0319490091 | BBR Automotive | 0011019419 | BENDIX | 048715B |
| BGA | BU9811 | BIRTH | 40037 | BMW | 31303413134 |
| BORG & BECK | BSK7375K | CAUTEX | 751501 | DELPHI | TD4635W |
| DYS | 7513063 | DYS | 7525632 | FAI AutoParts | SS8981K |
| FARE SA | 10697 | FARE-CO | 10697 | FARE-MX | 10697 |
| FARE-RCH | 10697 | FIRST LINE | FSK7375K | FREY | 851105001 |
| G.U.D. | GSP001237 | GATES | AWS1508 | GOOM | SS0064 |
| GSP | 535306 | GSP-BR | 535306 | HART | 447066 |
| HUTCHINSON | 590411 | KAUTEK | BMBS123 | KAUTEK | BMBS123ST |
| KAVO PARTS | SBS10132 | KAWE | 850011853 | LYNXAUTO | B9669 |
| MAPCO | 38607 | MAPCO | 57660HPS | MDR | GSP535306 |
| MDR | GOMSS0064 | Meistersatz | 31303413134 | MERTZ | MS4921 |
| Metalcaucho | 05860 | METZGER AUTOTEILE | 52076708 | MEYLE | 3146150012 |
| MONROE | L11853 | MOOG | BMSB15880 | OPTIMAL | F88315 |
| ORIGINAL IMPERIUM | 38650 | OSSCA | 46133 | PATRON | PSE2857 |
| PLYOM | P751501 | QUINTON HAZELL | EMB7494 | RAPRO | R53147 |
| REINHOCH | RH163031 | SASIC | 2306248 | SIDEM | 821813 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 411799 | STC | T405860 | STELLOX | 7900648SX |
| SWAG | 20944262 | TALOSA | 6521309 | TALOSA | 6510980 |
| TiBAO | TB16C0346 | TOPRAN | 502136 | TRISCAN | 850011853 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0830107 | VAICO | V202990 | VEMA | 54278 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (E83) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Код запчастини | 44262 |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22,5 |
| Довжина [мм] | 55 |
| Код товару | 44262 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 56,5 |
| Ширина [мм] | 60 |
- Ціна: 414 ₴




