
влевовправо
Втулка стабілізатора (переднього) Land Rover Discovery Sport/Range Rover Evoque 12- FEBI BILSTEIN 100246 UA62
- В наявності
- Код: 100246
445 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
100246

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100246
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4u | LRP12926 | 4U Autoparts | 71870LR | A.B.S. | 271733 |
| Autostar Germany | 557238 | BBR Automotive | 0011023173 | BGA | BU2393 |
| BLUE PRINT | ADJ138060 | BORG & BECK | BSK7684K | COMLINE | CSRM3095 |
| COMLINE | CRB3268 | CPB | 527252 | DYS | 7540571 |
| EGT | 211634EGT | FAI AutoParts | SS7947K | FEBEST | VLSBS60F |
| FIRST LINE | FSK7684K | FREY | 351102001 | GATES | AWS2209 |
| IAP QUALITY PARTS | 50714090 | KAUTEK | VOBS061ST | KAUTEK | VOBS061 |
| LAND ROVER | BJ325484AA | LAND ROVER | LR030743 | MEYLE | 5147150001 |
| MONROE | L17L00 | MOTAQUIP | LVSK1193K | OE Germany | 802630 |
| OSSCA | 51079 | PATRON | PSE20825 | Professional Parts | 61431578 |
| QUINTON HAZELL | EMB6987 | RAPRO | R56138 | REINE GERMANY | 0050039 |
| REINHOCH | RH165018 | RRT | RLR010015 | SASIC | 2300225 |
| SIDEM | 867805 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 412061 | STELLOX | 7901065SX |
| STOKÈS | STDISCFRTB | SWAG | 44100246 | TALOSA | 6527931 |
| TEDGUM | 00744141 | TEDGUM | 00224135 | TEDGUM | TED40325 |
| TEDGUM | 00747096 | TEKNOSA | LR2811 | UNIGOM | 392444 |
| VOLVO | 31681578 | VOLVO | 31429796 | Wti Automotive | A833874 |
| YTT | Y9642 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo V70 III (BW) | Volvo S80 II (AS) | Volvo V60 I (155, 157) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Довжина | 47.1 мм |
| Код запчастини | 100246 |
| Матеріал | Гума |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 21 |
| Довжина [мм] | 47,1 |
| Код товару | 100246 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Товщина (мм) | 52,5 |
| Ширина [мм] | 45 |
- Ціна: 445 ₴





