
влевовправо
Фільтр повітряний BMW X5 (E53) 3.0i 00-06/7 (E38) 750i 94-01 (M73/M54) HENGST FILTER E409L UA62
- Немає в наявності
- Код: E409L
712 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
E409L

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
E409L
(HENGST FILTER)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACDelco | PC2360E | ACDelco | PC3099E | ALCO FILTER | MD8104 |
| ALPHA FILTER | AF1792 | BECK/ARNLEY | 0421591 | BLUE PRINT | ADB112239 |
| BMW | 13721702907 | BMW | 13721702908 | BMW | 13721702908 |
| BMW | 13721742201 | BOSCH | 1457433067 | BOSCH | S3067 |
| CHAMP | AF7973 | CHAMPION | U774606 | CHAMPION | U774 |
| CHAMPION | CAF100774P | CLEAN FILTERS | MA3042 | COMLINE | EAF394 |
| CoopersFiaam | PA7243 | DELPHI | AF20073 | DENCKERMANN | A140214 |
| FEBI BILSTEIN | 27027 | FILMAR | PA7123 | FILTRAK | C417 |
| FILTRON | AP0321 | FRAM | CA8220 | KAVO PARTS | FAF10185 |
| KNECHT | LX494 | KOLBENSCHMIDT | 50013911 | KOLBENSCHMIDT | 911AP |
| MAHLE | LX494 | MANN-FILTER | C29105 | MECAFILTER | ELP9117 |
| MEYLE | 3121372011 | MULLER FILTER | PA3129 | PBR | AI5364 |
| PUROLATOR | A27765 | QUINTON HAZELL | QFA0344 | SCT - MANNOL | SB085 |
| SogefiPro | PA7243 | TEHO | 2626 | UNICO FILTER | AE2857 |
| VAICO | V200635 | WIX FILTERS | 49907 | WIX FILTERS | WA6655 |
| WUNDER FILTER | WH205 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B12 (E38) | BMW 7 (E38) | BMW X5 (E53) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HENGST FILTER |
| Код запчастини | E409L |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 7-Series, B12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Код товару | E409L |
| Ширина [мм] | 149 |
- Ціна: 712 ₴




