
влевовправо
Фільтр повітряний Toyota Camry/Rav 4/Lexus ES 2.0-3.5 17- WIX FILTERS WA9953 UA62
- В наявності
- Код: WA9953
647 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
WA9953

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9953
(WIX FILTERS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3048 | ALPHA FILTER | AF1893 | AMC Filter | TA1716 |
| ASHIKA | 20022024 | BLUE PRINT | ADT322135 | BOSCH | F026400668 |
| CHAMPION | CAF101221P | COMLINE | EAF1078 | CoopersFiaam | PA7946 |
| Dr!ve+ | DP1110100820 | Dr!ve+ | DP1110100832 | EUROREPAR | 1656298380 |
| FIL FILTER | HP2436 | FILTRON | AP1706 | FRAM | CA12377 |
| HENGST FILTER | E1640L | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1322142 | JAPANPARTS | FA2024S |
| KAVO PARTS | TA1716 | MAHLE | LX5207 | MAHLE | LX5905 |
| MAHLE | LX4868 | MEAT & DORIA | 18654 | MECAFILTER | ELP9610 |
| MFILTER | K7195 | MISFAT | P758 | MOTAQUIP | LVFA1750 |
| MULLER FILTER | PA3901 | NIPPARTS | N1322133 | PURFLUX | A3066 |
| QUINTON HAZELL | QFA1154 | SOFIMA | S3C76A | TECNOCAR | A2724 |
| TOYOTA | 1780125020 | UFI | 30C7600 | WUNDER FILTER | WH2095 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus ES (_Z10_, _A10_, _H10_) | Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Toyota HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9953 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 241 |
| Код товару | WA9953 |
| Ширина [мм] | 222 |
- Ціна: 647 ₴




