
влевовправо
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai Santa Fe 12-18/Kia Sorento 09-15 (d=24mm) BLUE PRINT ADBP800567 UA62
- В наявності
- Код: ADBP800567
561 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
ADBP800567

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
ADBP800567
(BLUE PRINT)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4X4 ESTANFI | ESTGOMH190 | ALTE AUTOMOTIVE | 92830AL | APlus | 26164AP |
| ASHIKA | GOMH190 | AYD OE - Excellence | 7215053 | CTR | GV0341 |
| CTR | CVKK93 | DELPHI | TD1695W | DELPHI | TD1695W11B1 |
| FEBEST | HYSBSFB8F | FEBI BILSTEIN | 186512 | GSP | 536041 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4260523 | HYUNDAI | 548132W100 | IAP QUALITY PARTS | 50707086 |
| JAPANPARTS | RUH190 | JAPKO | GOJH190 | JAPOCAT | MEM8H190 |
| JIKIU | BL11077 | KAVO PARTS | SBS3069 | KAWE | 850043830 |
| KIA | 548132W100 | MANDO | DCC010264 | Mchanix | HYSBB015 |
| MDR | GSP536041 | MDR | MEM8H190 | METZGER AUTOTEILE | 52116208 |
| MOOG | HYSB14697 | NIPPARTS | N4270524 | OPTIMAL | F10045 |
| Oyodo | 70Z0559OYO | PEMEBLA | JAPRUH190 | QUINTON HAZELL | EMB7530 |
| SIDEM | 887810 | SPIDAN CHASSIS PARTS | 412472 | STELLOX | 7900839SX |
| SWAG | 33110436 | TRISCAN | 850043830 | WXQP | 770151 |
| ZentParts | Z02662 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai GRAND SANTA FÉ | Hyundai SANTA FE III (DM) | KIA SORENTO II (XM) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Код запчастини | ADBP800567 |
| Матеріал | Гума/метал |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24 |
| Довжина [мм] | 50 |
| Код товару | ADBP800567 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Товщина (мм) | 50 |
| Ширина [мм] | 50 |
- Ціна: 561 ₴




