
влевовправо
Втулка стабілізатора (переднього) Jeep Cherokee II 4x4 01-08 (d=30mm) FEBI BILSTEIN 41000 UA62
- В наявності
- Код: 41000
387 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
41000

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
41000
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APEC | AST8372 | APlus | 28005AP | ASHIKA | GOM920 |
| AYD OE - Excellence | 7216894 | BGA | BU3401 | BLUE PRINT | ADA108001 |
| CAUTEX | 751607 | DELPHI | TD4057W | DENCKERMANN | D300557 |
| DLZ | ST1374 | EGT | 181522EGT | ETS | 35SR105 |
| ETS | 35TK105 | FARE SA | 22173 | FARE-CO | 22173 |
| FARE-RCH | 22173 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J4260800 | JAPANPARTS | RU920 |
| JAPKO | GOJ920 | JEEP | K52088778AA | JEEP | 52088778AA |
| JEEP | 52088778AB | KAVO PARTS | SBS10248 | KAWE | 850080816 |
| MANDO | MCC016341 | MAXGEAR | 726392 | MDR | MEM8920 |
| Metalcaucho | 07244 | MONROE | L80816 | MOOG | CHSB15347 |
| NAPA | NST8372 | NTY | ZGSCH006 | Oyodo | 70Z0A17OYO |
| PEMEBLA | JAPRU920 | PLYOM | P751607 | RAPRO | R53458 |
| RED-LINE | 43JE007 | REINHOCH | RH166004 | SATO tech | PS25912 |
| STC | T407244 | STELLOX | 7901057SX | SWAG | 14941000 |
| SYD | 1406066 | TEDGUM | TED50938 | TRISCAN | 850080816 |
| WILMINK GROUP | WG1991364 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JEEP (BAW) CHEROKEE (KJ) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Код запчастини | 41000 |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30 |
| Довжина [мм] | 58 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 59 |
| Код товару | 41000 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина (мм) | 58 |
| Ширина [мм] | 59 |
- Ціна: 387 ₴





