
влевовправо
Фільтр повітряний Honda Civic X 1.5 16V 15-/CR-V 1.5 16V 16- WIX FILTERS WA9869 UA62
- Немає в наявності
- Код: WA9869
533 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
WA9869

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9869
(WIX FILTERS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD8966 | AMC Filter | HA8682 | ASHIKA | 2004470 |
| BALDWIN | PA10057 | BLUE PRINT | ADH22298 | BOSCH | F026400579 |
| COMLINE | EAF1068 | CoopersFiaam | PA7918 | Dr!ve+ | DP1110100798 |
| EUROREPAR | 1656290280 | FEBI BILSTEIN | 104799 | FILTRON | AP1036 |
| FRAM | CA12050 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1324083 | HIFI FILTER | SA8719 |
| HONDA | 172205AAA00 | JAPANPARTS | FA470S | KAVO PARTS | HA8682 |
| KNECHT | LX5806 | MAHLE | LX5495 | MAHLE | LX5806 |
| MAHLE | LX46581 | MAHLE | LX4591 | MAHLE | LX4763 |
| MEAT & DORIA | 18737 | MECAFILTER | ELP9696 | MISFAT | P849 |
| MOTAQUIP | LVFA1740 | MULLER FILTER | PA3768 | PURFLUX | A3026 |
| QUINTON HAZELL | QFA1139 | SOFIMA | S3C63A | SWAG | 85104799 |
| TECNOCAR | A2684 | UFI | 30C6300 | WUNDER FILTER | WH2207 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CR-V V (RW_, RT_) | Honda CIVIC X Наклонная задняя часть (FC_, FK_) | Honda CIVIC X седан (FC_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9869 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 245 |
| Код товару | WA9869 |
| Ширина [мм] | 142 |
- Ціна: 533 ₴




