
влевовправо
Фільтр повітряний Suzuki SX4-Cross/Vitara 1.4 T 15- WIX FILTERS WA9867 UA62
- В наявності
- Код: WA9867
503 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
WA9867

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
WA9867
(WIX FILTERS)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3174 | AMC Filter | SA9097 | ASHIKA | 2008841 |
| AVS AUTOPARTS | PA344 | BLUE PRINT | ADK82252 | BOSCH | F026400710 |
| CHAMPION | CAF101234P | COMLINE | EAF1037 | CoopersFiaam | PA7931 |
| Dr!ve+ | DP1110100627 | FEBI BILSTEIN | 184351 | FIL FILTER | HP5100 |
| FILTRON | AP1736 | FRAM | CA12648 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J1328052 |
| JAPANPARTS | FA841S | KAVO PARTS | SA9097 | MAHLE | LX5823 |
| MANN-FILTER | C30080 | MEAT & DORIA | 18736 | MECAFILTER | ELP9577 |
| MISFAT | P746 | MOTAQUIP | LVFA1698 | MOTRIO | 8550504635 |
| MULLER FILTER | PA3828 | NIPPARTS | N1328056 | PURFLUX | A3051 |
| QUINTON HAZELL | QFA1138 | SCT - MANNOL | SB2440 | SUZUKI | 1378068M00000 |
| SUZUKI | 1378068M00 | TECNOCAR | A2709 | WUNDER FILTER | WH1226 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Suzuki SX4 (JY) | Suzuki VITARA (LY) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9867 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 273 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 23 |
| Довжина [мм] | 273 |
| Код товару | WA9867 |
| Ширина [мм] | 306 |
- Ціна: 503 ₴




