
влевовправо
Сайлентблок важеля (заднього/знизу/ззаду/ззовні) Audi A4 00-09 MEYLE 100 505 0006 UA62
- В наявності
- Код: 1005050006
739 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
1005050006

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100 505 0006
(MEYLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 8E0505279G | AUDI | 8E0505279J | AUDI | 8E0505311AC |
| AUDI | 8E0505311S | AUDI | 8E0505311T | AUDI | 8E0505312AC |
| AUDI | 8E0505312S | AUDI | 8E0505312T | BELGUM PARTS | BG2276 |
| BOGE | 88135A | LEMFÖRDER | 26612 | LEMFÖRDER | 2661201 |
| SIDEM | 837732 | SOLGY | 201336 | SPIDAN | 412767 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A4 (8E2, B6) | Audi A4 Avant (8E5, B6) | Audi A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 1005050006 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Код товару | 1005050006 |
| Сторона монтажу | знизу |
| потрібна кількість | 2 |
- Ціна: 739 ₴




