
влевовправо
Втулка стабілізатора (заднього) Toyota CH-R/Prius 1.2/1.8H 15- (d=22mm) FEBI BILSTEIN 192773 UA62
- В наявності
- Код: 192773
623 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
192773

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
192773
(FEBI BILSTEIN)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP800594 | DLZ | ST1307 | KAVO PARTS | SBS9222 |
| OCAP | 1214363 | PATRON | PSE20824 | SIDEM | 845917 |
| SPIDAN CHASSIS PARTS | 410563 | SWAG | 33110963 | TEDGUM | TED97921 |
| TOYOTA | 4881847010 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Код запчастини | 192773 |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня права |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 22 |
| Довжина [мм] | 62 |
| Код товару | 192773 |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Товщина (мм) | 62 |
| Ширина [мм] | 51 |
- Ціна: 623 ₴




