
влевовправо
Радіатор інтеркулера Renault Fluence 1.5 dCi/1.6 16V/2.0 16V 10- NRF 30916 UA62
- В наявності
- Код: 30916
5 496 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
30916

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
30916
(NRF)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0420180008 | AHE | 723060 | AKS DASIS | 187025N |
| AVA QUALITY COOLING | RTA4461 | BSG | BSG75535001 | JDEUS | M823115A |
| KALE OTO RADYATÖR | 243900 | KRAFT AUTOMOTIVE | 1555241 | MAXGEAR | AC630030 |
| NISSENS | 96569 | PRASCO | RT4461 | PRASCO | RTA4461 |
| PROFIT | 17800139 | RENAULT | 144960024R | RENAULT | 144966078R |
| VALEO | 818389 | VAN WEZEL | 43004461 | WILMINK GROUP | WG1724159 |
| WILMINK GROUP | WG2301904 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault FLUENCE (L30_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30916 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 85 мм |
| Глибина ядра радіатора | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 82 |
| Довжина мережі [мм] | 657 |
| Код товару | 30916 |
| Ширина мережі [мм] | 85 |
- Ціна: 5 496 ₴





