Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
712234510

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2345 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VW | 0BH311235A | VW | 0BH311235C | VW | 0BH311235E |
| VW | 0BH311235A | VW | 0BH311235C | VW | 0BH311235E |
| VW | 0DW311235A | VW | 0DW311235C | VW | 0DW311235A |
| VW | 0DW311235C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712234510 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 29.98 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Ширина | 20.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,365 |
| Код товару | 712234510 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75,00 |
| Ширина [мм] | 20,70 |
- Ціна: 2 033 ₴




