
влевовправо
Сальник маточини (передньої) MB Sprinter 616 CDI 905 (62x80x14) CORTECO 01029698B UA62
- Немає в наявності
- Код: 01029698B
1 531 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
01029698B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01029698B
(CORTECO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ELRING | 453910 | MERCEDES-BENZ | 9059970246 | WILMINK GROUP | WG1192856 |
| WILMINK GROUP | WG1220483 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz SPRINTER 5-t c бортовой платформой/ходовая часть (905) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 01029698B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 62 |
| Висота 1 [мм] | 9 |
| Висота 2 [мм] | 14 |
| Код товару | 01029698B |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 80 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 86 |
- Ціна: 1 531 ₴



