
влевовправо
Сальник хвостовика Iveco (60x90x14/16.3) CORTECO 12019512B UA62
- В наявності
- Код: 12019512B
1 665 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
12019512B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12019512B
(CORTECO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CORTECO | 12015791B | DT Spare Parts | 738224 | IVECO | 7185870 |
| WILMINK GROUP | WG1223798 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Iveco DAILY IV c бортовой платформой/ходовая часть |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12019512B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 60 |
| Висота 1 [мм] | 14 |
| Висота 2 [мм] | 16,3 |
| Код товару | 12019512B |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 90 |
- Ціна: 1 665 ₴





