Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
712218710

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
712 2187 10
(INA)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 02U311122E | AUDI | 02U311122E | VW | 02U311122H |
| VW | 02U311122H |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712218710 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,115 |
| Код товару | 712218710 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 35,00 |
| Ширина [мм] | 20,50 |
- Ціна: 1 298 ₴






