
влевовправо
Сальник маточини John Deere (160x17/196x24.3) CORTECO 19037029B UA62
- В наявності
- Код: 19037029B
1 353 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
19037029B

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19037029B
(CORTECO)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| JOHN DEERE | RE154869 | WILMINK GROUP | WG1755138 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19037029B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 160 мм |
| Зовнішній діаметр | 196 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 160 |
| Висота 1 [мм] | 17 |
| Висота 2 [мм] | 24,3 |
| Код товару | 19037029B |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 196 |
- Ціна: 1 353 ₴





