
влевовправо
Радіатор інтеркулера MB A-Class (W176) 12-18/B-Class (W246, W242) 11-18/GLA-Class (X156) 1.5- CI 480 000S UA62
- В наявності
- Код: CI480000S
7 246 ₴
+380 (68) 570-13-23
- +380 (95) 204-16-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

КОД ТОВАРУ
CI480000S

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
CI 480 000S
(MAHLE)

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NRF | 30958 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | CI480000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 627 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | A-Class, Q30, B-Class, GLA-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 62 |
| Довжина мережі [мм] | 627 |
| Код товару | CI480000S |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Матеріал бачка (радіатор) | полімерний матеріал |
| Матеріал ребра охолодження | алюміній |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
- Ціна: 7 246 ₴



